Wsparcie

Open search

Przedstaw się Społeczności Beta!

European Community Manager
European Community Manager

Witamy wszystkich w Społeczności Beta!

Cieszymy się, że z nami jesteście! 

Wasz wkład sprawia, że ta społeczność jest tak dynamiczna. Każdy temat, post, pomysł, który udostępniacie, jest bardzo ważny i jesteśmy za nie wdzięczni. Są one niezbędne, abyśmy mogli uczynić to miejsce jeszcze lepszym!

My, moderatorzy, dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Wam w radzeniu sobie z trudnymi przypadkami w trakcie Programu Beta, a Wasze cenne pomysły i spostrzeżenia przekazujemy naszemu zespołowi programistów.

Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z bycia częścią tej społeczności i że będzie to dla Was ekscytujące doświadczenie.

Chcielibyśmy się Wam przedstawić, abyście mogli nas lepiej poznać!

A Wy? Kim jesteście? Dlaczego zdecydowaliście się wziąć udział w Programie Beta? Jakie są Wasze oczekiwania dotyczące Androida Q? Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się o Was więcej!

4.png

15 Komentarze
Navigator

Witam

Jest to moja trzecia beta...

Superuser I
Superuser I

Witam serdecznie wszystkich testerów! Czekam z niecierpliwością na udostępnienie oficjalnej aktualizacji i bardzo chętnie pomogę w jej kształtowaniu za pomocą testów One UI 2 Beta. Zapraszam wszystkich do zgłaszania błędów, dzielenia się uwagami i spostrzeżeniami. Sprawmy żeby zbliżająca się aktualizacji Android 10 była pozbawiona wszystkich błędów! 

Apprentice

Witajcie. Pierwszy raz w programie beta  

Superuser I
Superuser I

Witam wszystkich użytkowników Społeczności Beta

Superuser II
Superuser II

Witam szanownych testerów. W programie uczestniczę od początku jego upublicznienia. Jeżeli tylko czas pozwoli, również będę służył pomocą i radą innym uczestnikom Bety.

Wszystkim życzę jak najszybszego udostępnienia wersji oficjalnej, a w wersjach testowych jak najmniej bugów. 

Oczywiście, jeżeli takowe znajdziecie, śmiało je zgłaszajcie. 

Explorer

Witam serdecznie wszystkich testrów.

Jest to moja pierwsza beta na Samsungu, ale z oprogramowaniem (także testowym) mam już spore doświadczenie. Chętnie pomogę w rozwiązywaniu problemów, a jak wykryję jakąś nieprawidłowość w działaniu telefonu postaram się precyzyjnie opisać zgłaszany problem. Wierzę, że wspólnymi siłami pomożemy firmie Samsung zbudować Androida 10 który będzie pozbawiony wszelkich wad i  niedoskonałości.

Explorer

Witam.

W programie beta uczestniczę trzeci raz.

Wcześniej na galaxy s8 i galaxy s9.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Apprentice

Witam wszystkich serdecznie 

Voyager

Witam wszystkich serdecznie 👊👊 To moje pierwsze testy.

Explorer

Cześć wszystkim, też testuję betę na s10+, z chęcią pomogę w rozwinieciu jej do pełnej wersji. 

Explorer

Cześć, jestem Maciej i z chęcią pomogę wam w wyjściu z bety. Każdego dnia widzę błędy. W ciągu 3 dni zgłosiłem już ich około 6.

Pathfinder

Witam serdecznie.  To moja druga beta.  Wcześniej uczestniczyłem na s9+ . Pozdrawiam cały zespół 😉

Apprentice

Salut

To mój pierwszy raz, na razie jest super ☺️

Just Browsing

Witam wszystkich! Brodatester melduje się na pokładzie 🧔👊

First Poster

Cześć. Poza tym, że po raz pierwszy chciałem przetestować nowe oprogramowanie, to prywatnie jestem kolekcjonerem telefonów komórkowych i korzystam na co dzień z Galaxy S10e.