Podpora

Open search

Zrcadlové pouzdro

First Poster

Dobrý den, prosím, neumíte mi někdo poradit? pořídila jsem si zrcadlové pouzdro (Clear View Case s inteligentní klapkou) na Samsung Galaxy j5 2017. Mělo by umět přijímat hovory bez odklopení předního krytu. Ale nefunguje mi dotyk na tom předním dílu pouzdra. Nevíte, prosím, co v mobilu nastavit, popř. zda existuje na to nějaká aplikace apod.? Děkuji moc.

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Superuser I
Superuser I

Zdravím Vás. Pokud se pouzdro s telefonem úspěšně spáruje, mělo by být k nalezení v Nastavení-》 Příslušenství

 

Mělo by se to chovat podobně jako v následujícím Videu

 

Je to originál Samsung ?


Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
First Poster

Děkuji.

Není to originál Samsung. V nastevení nemohu příslušenství najít, ale když to není originál obal, tak to tam stejně asi nebude:-(

Superuser I
Superuser I

Tak to bohužel bude asi tím, pouzdro obsahuje čip, který komunikuje s telefonem přes NFC.


Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser II
Superuser II

Vzhledem k tomu, že to není originál, napadají mě dvě věci:

  • to pouzdro je jen "průchozí" pro dotyk, ale ne dostatečně (Zobrazí se stejná obrazovka s příchozím hovorem jako když to pouzdro nemáte?)
  • je třeba nějaká aplikac,e kterou jste nenaintalovala nebo jí neudělila příslušná oprávnění. Ovšem pokud se jedná o nějakou čínskou aplikaci, velice bych váhal jí tato oprávnění udělit.

V každém případě Vám doporučuju to hodit do koše, než vám to poškrábe displej a koupit priginál, který bude fungovat na první dobrou. Sám ten obal mám an S10+ a je krásný a všechno skvěle funguje.

First Poster

Dekuji. Nastesti aplikaci z webu neumim do mobilu nainstalovat,tak ji tam nemam. Original toto pouzdro na samsung j530f nemohu nikde objevit:-(

Superuser I
Superuser I

Tipoval bych, že se jedná o toto Pouzdro

Už na stránkách prodejce je uvedeno, že je potřeba doinstalovat aplikaci z Google Play nebo stáhnou z internetu. Jak ovšem zmiňuje @Libb tak při instalaci můžete udělit aplikaci přístup k funkcím a datům telefonu.  Podle toho co jsem hledal se bohužel na Váš telefon originál Clear view nevyráběl..


Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser II
Superuser II

Aha pardon, to mě nenapadlo zkoumat, jestli originál existuje.

 

Tu apku jsem našel, ale ne na play, což o něčem svědčí. Ani tu nebudu dávat odkaz, protože má 3 negativní hodnocení a žádné pozitivní a musela byste ji instalovat ručně. Plus je 2 roky stará, takže těžko říct, jestli vůbec bude fungovat :(

Autoři s nejvíce přijatými like