Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Pozor na levné nabíječky z Číny!

(Téma vytvořeno: 25-11-2018 08:45 AM)
941 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Dovolím si menší varování těm, kteří chtějí ušetřit pár korun tím, že si objednají levnou nabíječku z Ali a podobných e-shopů. Je třeba mít na paměti, že i když to začíná na stejné písmeno, není to Amazon :winking-face: a kvalita prodávaných výrobků může být diskutabilní.

Jako jeden příklad si dovolím odkaz na téma, kde se řešila skvělá levná bezdrátová nabíječka, úplně jako originál (a poznámky o Note7 si odpusťte :winking-face: )

Nejde jen o to, že vám takové věc může zničit mobil, ale můžete i vyhořet. A zatímco pokud to způsobí originál (stát se může i v lepších rodinách), tak zapomeňte, že byste něco dostali v případě, že to způsobí levný šunt kdoví odkud.

 

https://androidforum.cz/viewtopic.php?f=1630&t=80588&p=1148751&#p1148751



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


5 Odpovědi
Pamela68
Voyager
Možnosti

Tak já teda nevím, kupoval jsem druhou originál Samsung nabíječku v Alze ( v krabičce, ne v sáčku jak to nabízí spousta prodejců) asi za 450 kč do práce a nevidím naprosto žádný důvod kupovat nějakou mrdku za pár kaček k telefonu za 26k. Cena mi přijde v pohodě  👍😁

0 Like
Pamela68
Voyager
Možnosti

Omlouvám se, myslel jsem nabíječku k mobilu, nějak jsem zabloudil 👎😁Nicméně hodinky mám taky (pár dní) a pokud bych potřeboval druhou nabíječku, tak opět pouze originál!! Nechápu lidi co riskujou s noname nabíječkama odněkud z prdele 👎😳 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Tak zrovna ta nabíječka v sáčku je v pohodě, je to originál Samsung a je to jen ekonomické balení. Teda samozřejmě nemůžu mluvit za všechny, možná mezi nimi nějaká kopie bude, ale já je bral z obchodů kde věřím, že to je originál.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Pamela68
Voyager
Možnosti

A proč je teda v sáčku a ne v originál krabičce??? Cenový rozdíl cca 50 kč. Neříkám že je to nějaká "fake" nabíječka, ale radši připlatím pár korun a vím že mám to co oficiálně Samsung nabízí 👍Při ceně Note 9, mi to přijde jako pakatel 👍😁

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Protože jsem spíš řešil, aby měli kamennou prodejnu v Brně a ani nevím, jestli měli verzi v krabičce :smiling-face:



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like