Podpora

Open search

Pouzdro Samsung LED View cover

Highlighted
Explorer

Zdravím, má někdo praktické zkušenosti s pouzdrem Samsung LED View cover? Plánuji nákup a všude recenze jen o vzhledu, ale žádné praktické zkušenosti nebo návod k užívání. Měl bych tyto dotazy:

 

- Nejdůležitější! Funguje s pouzdrem bezdrátové nabíjení?

- Jakou technologií se připojuje k mobilu a jak moc to vyčerpává baterii mobilu? Je patrný úbytek baterky?

- Jak je pohodlné ovládání mobilu s nasazeným pouzdrem? (přístup k tlačítkům, volání)

- Je někde dostupný návod pro nastavení v češtině?

 

Děkuji.

 

1 ODPOVĚĎ 1
Navigator

Pokud vím, tak LED cover se připojuje sám pomocí NFC, proto to také ani nevybíjí baterku, chvíli jsem ho měl asi 15 dní a žralo to jako AoD. Takže 6-8% baterky za z celého cyklu.

 

Bezdrátové nabíjení funguje pouze, pokud máš pouzdro otevřené, to se řeší všude možně. Prej na tom pracují, ale kdo ví, jestli to půjde vyladit. 

 

Přístup k tlačítkům je v pohodě, to mají podchycené. Nemusíš nějak extra mačkat jak s low cost gumovýma pouzdrama z Ali apod. Volání je jasné, naprosto stejné jak bez coveru. Jinak ještě, když jsem ho měl, tak vyšla aktualizace  mohl sis přiřadit k jednotlivým kontaktům speciální tvary z led diodek, na každého jiný. Nebo si vybrat z 50+ ikon, ke kterým šlo přidávat barevné pruhy. Myslím žlutá červená, fialová, modrá a zelená.

 

Pokud posloucháš hudbu, tak taky se ti na něm zobrazují zkratky pro další, zpět, přeskočit apod jak v playeru + vizualizace.Další výhoda je, že si tam můžeš schovat kreditku, je tam pro ni slot a taky si myslím, že kdyby tel spadl, tak to pouzdro trošku pomůže. Toť mé zkušenosti.

 

A návodd nepotřebuješ, je to fakt jednoduché, mrkni na video - recenze Led View Cover.

 

 N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9