Podpora

Open search

Přenosný reproduktor Scoop

Superuser I
Superuser I

Dnes jsem rozbalil bezdrátový reproduktor Samsung Scoop. Jedná se opravdu o velice stylový kousek malých rozměrů.  Zdroj zvuku mu zajistí připojení přes bluetooth nebo vstup pomocí konektoru jack 3,5mm, kabel není součástí balení.  Nabíjení akumulátoru v reprodudoktoru probíhá pomocí microUSB konektoru, kabel je obsahem balení,  nabíjecí adaptér ne. Reproduktor má  na sobě  čtyři ovládací tlačítka: vypínač, volume(track) +/- a tlačítko  pro zastavení přehrávání, resp. pro přijmutí hovorů,  reproduktor je vybaven i mikrofonem. Tedy standartní  výbava běžná  u BT reproduktorů. Největším překvapením je podle mě  zvuk. Od tak malého repráčku jsem nečekal zázraky,  ale co z něj  vychází mě  opravdu nadchlo. Úroveň max. hlasitosti je opravdu vysoká a ozvučí bez problémů menší místnost, zvuk je na danou kategorii čistý a nedochází k rezonancím. Nejlepší  je ovšem  produkce basové složky, basy jsou plné,  výrazné.  Z reproduktoru mám velikou radost a myslím,  že by potěšil i pod stromečkem,  jednak svým elegantním designem, ale hlavně kvalitním   přednesem!20181123_151346.jpg

20181123_151618.jpg

20181123_151503.jpg

20181123_151433.jpg

1 ODPOVĚĎ 1
Explorer

taky jsem byl docela překvapen jak hraje, basy i projev je na tak malé zařízení víc než přijetelné

Autoři s nejvíce přijatými like