Podpora

Open search

Nová bezdrátová nabíječka

Superuser I
Superuser I

Avizovaná levná nabíječka od Samsungu je tady. Má označení  EP-P1100 a cena by neměla překročit 700,- Kč. Umí i rychlé nabíjení a neobsahuje žádný ventilátor. Je díky tomu velmi kompaktní a lehká. Konektor už dnes běžný USB-C a v balení není přirozeně napájecí adaptér. Jelikož jsem se stále neodhodlal pořídit náhradu za svoji starou Nokia nabíječku, tuhle novinku si koupím hned, jakmile bude k dispozici. Absence ventilátoru a rozumná cena, to je jasná volba.

6 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 6
Highlighted
Explorer

Už je k dispozici za 659 Kč na supergamer ;-)

Superuser I
Superuser I

A tomu právě říkám aktuální nedostupnost, jeden eshop s šedivkou :-) Ale jakmile bude v síti prodejen, jedu pro ni.

Superuser I
Superuser I

Aktuálně začíná být nabíječka v nabídce velkých obchodů, skladem zatím ihned k vyzvednutí není, ale cena je jenom 599! Tak snad se dočkám a podaří se mi nabíječku získat během tohoto týdne, těším se :-)

Superuser I
Superuser I

Tak nabíječka je doma, super! Musím říct, že předčila očekávání, je opravdu miniaturní, lehoučká. Ideální podle mě i na převážení a cestování. Nevydává žádný rušivý zvuk, pískání, bzučení atp., jak jsem o některých nabíječkách četl. Gumové mezikruží vybízí k umístění chytrých hodinek od Samsungu, což jsem hned vyzkoušel. Bohužel Gear S3 se nabíjet nezačnou, ale to jsem popravdě očekával, jelikož je nabíječka opravdu levná a ani v popisu kompatibilních zařízení, se o hodinkách nic nepíše. K indikaci nabíjení slouží dioda umístěná na přední stěně, mění barvu a indikuje ukončení nabíjení. 20181107_170345.jpg20181107_170407.jpg20181107_170506.jpg20181107_170523.jpg20181107_170530.jpg

Navigator
Já koupil od Samsungu tenhle kousek https://m.sunnysoft.cz/zbozi/033PSA-1864/samsung-ep-p3100tbegww-bezdratova-rychlonabijecka-cerna.htm... Je to super charge nabíječka , šlape jak má , u rychleji nabíjení je trochu slyšet větrák , když ji mám na nočním stolku , ale stačí jen vypnout v telefonu rychle bezdrátové nabíjení , a větrák se vypne . Jinak nabíjím ještě Galaxy watch , u kterých je nabíjení rychlejší ,než s dodávanou nabíječkou k hodinkám , takže super .
Navigator
Tak to já šel do EP-P3100 , sice o něco dražší (cca 1000Kč) , ale umí rychlo nabíjení , větráček je na nočním stolku slyšet , ale dá se vypnout v telefonu rychlé bezdrátové nabíjení , v tom případě nabíjí pomaleji ale po tichu , telefon většinou nabíjím přes noc a pomaleji . Jinak na nabíječce nabíjím i Galaxy watch , s touto nabíječkou se hodinky nabíjejí rychleji než s dodávanou nabíječkou ,což je super . Je to velice návykové nabíjení 😁
Autoři s nejvíce přijatými like