Podpora

Open search

Doživotní garance u ochranné fólie

Superuser II
Superuser II

14.9. kterého roku? Jestli před rokem tak nevěřím, jestli letos tak bych měl na jazyku neví jako že lidi co kupuji vlajkové lodě za plnou cenu si jich asi víc váží

Ale vážně: jsi výjimka a není od tebe úplně rozumné dělat jako bys byl pravidlo. Já zažil poškrábaný displej od originálního pouzdra a od té doby bez folie ani ránu.

Superuser I
Superuser I

Září  letošního roku.  Za rok uvidíme, jak na tom bude 😀 Na jaře jsem kupoval vlajku od konkurence a taky bez ochrany a teď jsem ji prodal taky zcela bez vlásku . Máš pravdu, že pokud bych někdy škrábance měl,  choval bych se jinak a ochranu displeje řešil. Nejdéle jsem měl  iphone7, asi rok a taky na sobě nic neměl. Každopádně  jsem tady nechtěl  vyvolat rozepře, jen sdělit svoji zkušenost. Kdo fólie používat chce, tahle diskutovaná bude bezesporu skvělá volba. Další  energii bych chtěl  věnovat na propagaci komunity a prosazování značky  Samsung 😎

Explorer

sorry neveřím že tam micro nemas ale tak pokud máš mobil na 3 měsíce tak ho stejně co vhvilka prodáváš co? to by mě asi nebavilo

Autoři s nejvíce přijatými like