Podpora

Open search

Doživotní garance u ochranné fólie

Superuser II
Superuser II

V prodejnách Samsungu na S8/9 a Note 8/9 lepí ochranné fólie Invisible Shield, na které se vztahuje doživotní záruka výměny. V Brně byla dřív prodejna, kde to měnili na počkání za manipulační poplatek, ta ale začátkem roku zavřela.

Včera jsem ale zjistil, že v prodejně v Olympii jsou ochotní fólii vyměnit - právě myšlenka, že bych to měnil sám, mě odrazovala od využití té služby, nakonec jsem si šel koupit novou fólii s tím, že holt vypláznu 700 Kč, ale v obchodě mně  řekli, ať si to objednám na webu a do Samsungu donesu, že mně to vymění a já pak pošlu starou zpět a oni vrátí peníze.

Tak pokud jste na tom někdo podobně, že byste rádi poškozenou fólii vyměnili, ale necítíte se na instalaci, zeptejte se ve své prodejně Samsung, třeba to není jen brněnská specialita (a nebo se přestěhujte do Brna, je tu krásně )

12 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 12
Highlighted
Navigator

Ahoj mám dotaz drží tahle fólie na S8+ s kryty Spigen? dík

Superuser II
Superuser II

Pokud si necháte udělat Case Friendly tak by měla

Hotshot

Osobně fólie ani skla nikdy nepoužívám a pokud tam už něco je z výroby, okamžitě jde dolů. Vždy to zhoršuje kontrast displeje, čitelnost na slunci a špatně klouže prst. Není nad samotný displej s kvalitni oleofóbní vrstvou. Nikdy jsem neměl na displeji ani vlásek a i kdyby, při využití telefonu na protiúčet při Samsung akci to stejně nikdo řešit nebude.

Navigator

Promiň ale tomu nevěřím že tam mikroškrábance nemáš Ja si na něho davám taky bacha a stejně tam dva kouský mam :X tak to ti nevěřím  Jinak jsem měl tu možnost mít sklo z Ali a to je hrůza dotyk byl docela ok to by se dalo...ale odlepilo se to za dva dvy Holt ve Spigenu to moc nedrží takže jsem bez skla a dávam bacha no musím se modlit ať to nikde nespadne :X

Hotshot

Jestli to nemůže být tím, že mi jeden telefon vydrží asi 3 měsíce Nosím telefony jen v prázdné kapse u kalhot, kterou po vyprání vysaju vysavačem. Jo, divné, ale ve švech může zůstat prací prášek a ten by mohl škrábat. Nepokládám telefon na displej a doma i v práci mám pro odkládání podložku. Nepoužívám ani pouzdra a kryty. Ještě dodám, že poškrábat displej není czela jednoduché a vydrží víc než si myslíte. Začátkem roku jsem jeden telefon obětoval právě za účelem testování odolnosti displeje při reálném používání. Takže odkládání do písku, hlíny, na trávu, beton. Ovládání rukou od oleje  za přítomnosti Al třísek. Nebyl to Samsung, ale konkurenční telefon v ceně 6tis., zadní strana ze skla. Dopadlo to tak, že zadní strana měla nějaké škrábance, převážně od klíčů, ale displej nic. A to nemělo sklo ani žádnou deklarovanou odolnost. Takže vím co displej snese bez poškození a to mi bohatě stačí. Příslušenství k telefonům je prostě jen kšekt s obrovským ziskem a hlavně fólie, resp. odpad prodávaný za extrémní ceny nechápu. K čemu mi bude telefon po roce až tu folii sundám? Abych si řekl, že ten zhoršený uživatelský zážitek na telefonu za 20 a vic tis. stál za to? Co si zaplatím, to si "zničím" sám, přece nebudu displej šetřit pro budoucího majitele, fakt ne.  

Superuser II
Superuser II

Je třeba si uvědomit dvě věci. Za prvé nejsi typický uživatel. Většina lidí má telefon déle a taje nemá možnost se o něco až tak starat. Druhá věc je, jestli nesrovnáváš fólií z Ali za dvacku s Invisible Shieldem za 750 Kč. Já nepozoruju horší dotek (jen prvních pár dnů) ani zhoršení obrazu. Výjimka byl Note8, kde se vyrývaly rýhy od stylusu.

Hotshot

Karoserie auta má taky přece škrábance a nikdo se nad tím nepozastaví. Vlasové škrábanečky nemají vliv na zobrazení, takže nevidím důvod to řešit. Za vším je prostě jen snaha prodávat příslušenství. Samozřejmě nikomu používání nevyvracím, jen jsem chtěl napsat svůj trochu kontroverzní názor. 

Navigator

Takže mám pravdu máš tam mikroskrabance jen to nepriznas to mi stačí. Já se o mobil starám ještě víc ani ho do kapsy nedávám a stejně 2 mikro skrabace tam mám.. mě to třeba se.e, ale neudělám s tím nic,, to je dan za to že na tom nic nemám.

Hotshot

Aktuálně moje S8 koupená  14.9. zcela bez vlásku,  teď  jsem ji schválně vyleštil. Klidně  ti budu posílat měsíčně  detailní fotky displeje. Za poslední  dva roky jsem na žádném svém telefonu neměl opravdu ani vlásek,  telefony před jejich prodejem vyleštím a kupující  pořádně displeje většinou prohlíží  a hledají  škrábance, aby mohli hádat nějakou slevu, ale marně 😀 Ale opravdu se nechci nějak vytahovat nebo přít. Prostě  ochranu nepoužívám , nevyhovuje mi a při  mém stylu používání telefonů je riziko poškození  extrémně nízké a bohatě vystačím s odolností displeje samotného.  

Autoři s nejvíce přijatými like