Podpora

Open search

128 GB USB-C 3.1 DUO Plus - pripojeni k PC - pravdepodobne vyreseno

VYŘEŠENO
Apprentice

Ahoj,
používáte někdo tento flash disk?

https://www.samsung.com/cz/memory-storage/usb-3-1-flash-drive/MUF-128DBEU/#specs

Chci se zeptat, zda pro funkční připojení k počítači přes USB 3 port
musí být také připojena větší šedá část (k té černé), nebo stačí pouze ta malá černá.
Všude je připojení vždy zobrazeno se všemi částmi pohromadě.

Díky

Aleš

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice
Tak podle zákazníka na alza fóru je to tak, že paměť je ve větší šedé části a malá černá s USB3 je pouz redukce.
Budu-li předpokládat, že informace je správná, tak je toto vyřešeno.
5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Superuser II
Superuser II

Není ta černá část jen redukce na klasické USB a je tam zapojená jen proto, aby se neztratila?

Apprentice

Netuším
Záleží, ve které části je samotná paměť. Celkem o nic nejde, jen mě zaráží, jaký je problém to zjistit.

Samsung support mi odpvěděl takto: "Ano propojení by mělo být pomocí všech částí. "

Což mě moc neuspokojilo.

Aleš

Superuser I
Superuser I

Zdravím Vás Aleši.

Podle obrázku to vypadá, že paměťový modul je v šedé časti a USB-C je hlavní konektor. Černá část je jak píše @Libb  pouze redukce. Zkuste se podívat na You tube pokud tam nejsou nějaká videa. 

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Apprentice

Díky za odpověď. Hledal jsem celkem dost, včetně YT a nenašel. Zajímá mě to proto, jestli může být flash v laptopu stále (téměř), aniž by příliš překážela. Podobně jako malé "obyčejné" flash disky.

Aleš

Apprentice
Tak podle zákazníka na alza fóru je to tak, že paměť je ve větší šedé části a malá černá s USB3 je pouz redukce.
Budu-li předpokládat, že informace je správná, tak je toto vyřešeno.
Autoři s nejvíce přijatými like