Podpora

Open search

Zvuk hovoru přes usb

Highlighted
Apprentice

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Mám v autě autorádio s podporou Androidu, tudíž se připojuje přes usb k mobilu, když pustim Spotify nebo Youtube tak to hraje normálně v rádiu, ale když zahájím hovor, tak zvuk jde pouze přes reproduktor v mobilu. Jak to nastavit, aby i zvuk hovoru byl slyšet v rádiu? Díky za odpovědi.

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Superuser I
Superuser I

Dobrý večer. 

Jakým SW nástrojem je telefon s rádiem propojen respektive zobrazuje se na telefonu indikace, jaké je připojené zařízení(rádio) k telefonu ? Já používám hlavně připojení přes Bluetooth a tam mám pro konkrétní BT zařízení možnost zvolit, zda bude použito pro hovor. Při připojení přes USB by to mělo taky indikovat nějáký druh zařízení. 

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Apprentice

Jediná indikace v mobilu je, že je mobil připojen přes MTP. Při hovoru usb na výběr není, je tam pouze bluetooth nebo klasické integrované reproduktory.

Superuser I
Superuser I

Přenos dat přes MTP (Media Transfer Protocol)  je uzpůsoben právně jen pro přenos multimédií zejména do PC. Takže z pohledu telefonu je rádio propojené přes USB pouze multimediální zařízení a ne audio zařízení pro hovory.

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Autoři s nejvíce přijatými like