Podpora

Open search

Sdílení odkazů chyba

VYŘEŠENO
Apprentice

Od nové aktualizace nefunguje samsung funkce sdílení odkazů. 

Chyba: během odesílání na server došlo na serveru k chybě 
SmartSelect_20180426-151658_Link Sharing.jpg

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Explorer

Uživatel

@JanNov  napsal:

Ahoj, po tak velké aktualizaci, jako třeba z 7 na 8 android, by se mělo vždy dělat továrko. Telefon si líp sedne, baterka se taky zlepší a hlavně některé  aplikace, na Oreu, potřebují další ověření práv a někdy se ti to nemusí nabídnout samo, když neděláš továrko. Pak ty aplikace bez novýchj permisí blbnou a myslím si, že to bude i tvoje žáležitost, co se týče sdílení souborů. Zkoušel jsem to a mně sdílení funguje. Zazálohuj telefon přes Smart Switch a udělej továrko a napiš, jak to dopadlo.

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Explorer

Uživatel

@JanNov  napsal:

Ahoj, po tak velké aktualizaci, jako třeba z 7 na 8 android, by se mělo vždy dělat továrko. Telefon si líp sedne, baterka se taky zlepší a hlavně některé  aplikace, na Oreu, potřebují další ověření práv a někdy se ti to nemusí nabídnout samo, když neděláš továrko. Pak ty aplikace bez novýchj permisí blbnou a myslím si, že to bude i tvoje žáležitost, co se týče sdílení souborů. Zkoušel jsem to a mně sdílení funguje. Zazálohuj telefon přes Smart Switch a udělej továrko a napiš, jak to dopadlo.

Apprentice

Ahoj.

Dekuji za doporučení. Vyzkouším. Nic méně mi tato metoda nepřijde příliš komfortní vzhledem k cenové kategorii zařízení. předpokládal bych že toto bude mít společnost Samsung ošetřené. A tovární nastavení a následně obnovení dat by mělo být poslední možností.

Apprentice

Zdravím,

po továrním nastavení a obnove zálohy problem odezněl. Takže to  funguje. Děkuji za radu

Autoři s nejvíce přijatými like