Podpora

Open search

Samsung galaxy a 40 nefunguje kalendář

VYŘEŠENO
Apprentice

Mám týden nový telefon. Vše fungovalo jak má, pak pravděpodobně po aktualizaci přestalo fungovat upozornění z kalendáře. V daný čas upozornění nezazvoní ani se neukáže na displeji. Prosím poraďte co s tím. Díky

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice

Pomohlo až tovární nastavení...

14 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 14
Superuser I
Superuser I

Zdravím Vás ! 

Zkuste v Nastavení->Aplikace -> Kalendář vymazat Data a vymazat Paměť  v položce Úložiště - POZOR SMAŽE VŠE V KALENDÁŘI 

Pak vyzkoušejte novou synchronizaci zda to začne fungovat 

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Apprentice

Děkuji za reakci, bohužel to nepomohlo...

Superuser II
Superuser II

Používáš Samsung kalendář nebo nějaký jiný? Zkus si přečíst tento článek, jestli to nesouvisí s uspáváním aplikace:

Návod: Pie a zabíjení aplikací na pozadí  

Zkus případně jiný kalendář.

Dále ověř, jestli nemáš nastavený režim Nerušit.

Nepodařilo se ti uspat notifikace? Je to snadné, stačí odsunout jen trochu upozornění a pak nechtěně klepnout na zvoneček. Zkontroluj u aplikace Kalendář nastavení u Oznámení.

Nepoužíváš nějakou aplikaci typu antivir, spořič baterie, optimalizátor, spořič paměti?

Superuser I
Superuser I

@Moninkaf1 pokud to nepomohlo, udělejte to jak řikal @Libb , zaměřte se  na nastavení notifikací. Můžete se opět podívat do Nastavení->Aplikace -> Kalendář a pak se ještě podívat do Nastavení-> Oznámení

Screenshot_20191002-072247_Settings.jpg

Apprentice
Ano mám kalendář samsung ten který je nainstalovaný už v mobilu. Zkusila jsem nastaveni podle článku (děkuji za odkaz) vše je nastaveno správně, jediné co se mi nepodařilo nastavit je ty aplikace,které nejsou kontrolovány. Kalendář mi to tam vůbec nenabídne ani nejde aplikaci přidat.
Apprentice
Jinak v oznámeních mám taky vše zapnuto,režim nerušit zapnutý není, a co se týče těch aplikací tak mám jen avg,ale nevím proč by avg mělo rušit oznámení z kalendáře?
Apprentice
Všechna oznámení mám nastavená...
Apprentice

Myslíte, že by pomohlo tovární nastavení? Nebo mi vše bude zase fungovat jen pár dní a pak se nic.

Superuser I
Superuser I

Je to nejnáročnější na všechno nastavování ale mělo by to pomoci. Píšete, že přestalo fungovat po aktualizaci, jako SW teletonu nebo aplikace Kalendář ?

Autoři s nejvíce přijatými like