Podpora

Open search

Samsung galaxy A70 probmémy s USB

New Member

Dobrý den. Zhruba před týdnem se u mé A70 objevil problém, že se mi telefon začal bezdůvodně vybíjet. za dopoledne na dvacetiprocentní úroveň. Poté jsem si všiml, že se mi telefon pořád "svítí", kdy nejde uspat a vždy se rozsvicuje. V notifikacích se ve zhruba sekundových intervalech objevuje zařízení USB připojeno, a pak zase odpojeno. Samozřejmě nic není připojeno. Toto se mi od této doby stalo asi tak čtyřikrát. Vždy to dá tak na dva dny pokoj a pak to zase zlobí. Konektor jsem kontroloval, je čistý a suchý. Telefon jsem nikde neutopil a ani mi nikde nespadl. Včera večer mi to zlobilo zase. Telefon jsem dal na nabíječku, kdy při tomto displej zhasne.  Ale v notifikacích dále i při nabíjení telefon hlásí usb připojeno a poté odpojeno. Je to asi tak ve vteřinových intervalech. Ráno jsem telefon odpojil od nabíječky v zhruba v devět hodin, kdy mi za dopoledne (tři hodiny) klesla baterie o 50 procent. Po poledni to zničehonic přestalo a je klid.   Nevím, co tuto závadu může způsobovat. Co se týče mechanického poškození, telefon je v pořádku. Používám ho necelý měsíc.  Prosím, poraďte, zdali si tuto závadu mohu nějak opravit sám (preinstalace

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím Community,

@Vaclaf stahoval jste před týdnem nějaké nové aplikace do telefonu?

Nejprve bych zkusila dát telefon do bezpečného režimu, zda se bude zrychleně vybíjet. 

Hezký den.

Superuser I
Superuser I

Zdravím @Vaclaf 

Jak Vám doporučila @Violin_KA , vyzkoušejte spustit telefon v Bezpečném režimu.  Pokud bude problém pokračovat, můžete vyzkoušet Tovární nastavení, ale je také velká pravděpodobnost, že se jedná o HW problém. Pokud by problém přetrvával i po Továrním nastavení, bude nutné kontaktovat servisní středisko společnosti Samsung

Comunity2
Autoři s nejvíce přijatými like