Podpora

Open search

Samsung Galaxy A50 čtečka otisku prstů

First Poster

Ahoj, u mého Galaxy A50 téměř nefunguje čtečka otisku prstů která je umístěná v displeji telefonu. 1 z 10 pokusů je úspěšný, jinak to otisk prstu většinou nerozpozná. Všude se dočítám, že je to plošný problém galaxy A50 a že by to jedna z akzualizací měla opravit, ale já mám nainstalovanou poslední aktualizaci a problém přetrvává. Na displeji nemám nalepené sklo a ani folii. Máte někdo zkušenost, jak to řešit. Děkuji za odpovědi.

4 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 4
Observer
Mám ten samý problém... Už jsem zkoušela vše - vymazat a nahrát nové otisky, různé prsty na pravé i levé ruce, ale žádné zlepšení.
First Poster

....jo, to vše jsem také několikrát zkoušel a problém přetrvává....je zajímavé, že po nahrání nového otisku ta čtečka funguje chvíli úplně bezchybně....pak se to horší až to nefunguje vůbec 🤔

Observer
Přesně, já se pak horko těžko snažím dostat do internetového bankovnictví, protože jsem se spoléhala na otisky a heslo tak trošku vypustila.. 💁
Skoro už jsem si na to za tu dobu zvykla, ale menší zlepšení bych určitě ocenila 😁
Highlighted
Explorer

Ja s tim tak velky problem nemam, snad jen pravy palec mi to moc brat nechce. U leveho bych rekl, ze 2x z 10ti pokusu nezafunguje. Vypozorovane mam, ze pokud mam moc suche ruce, tak to nejde. Mam nalepene tvrzene sklo a kdyz jsem byl bez nej, fungovalo to lip. Premyslim tak ted nad folii.

Autoři s nejvíce přijatými like