Podpora

Open search

S8/8+ zkušenosti, rady, tipy

Superuser II
Superuser II

Zrovna dneska čtu: Uživatelům nových Pixelů mizí z telefonů SMS zprávy

Což teda v kontextu toho, že Google chce zabránit aplikacím třetích stran sahat na SMS je tragikomické. :(

Superuser I
Superuser I

Přesně po dvou měsících opouštím model S8 a přecházím na Note 9.  Na S8 mi nic nescházelo, telefon má stále co nabídnout i v dnešní době.

Explorer

Libb: prosím tě co sem pleteš auta a motor? Ja se tu bavím jen čistě o podpoře a pokud by se Samsung zachoval jak píšu tak to by byl pro něj velký fail a to si nemyslím jen já..Ano nikdo negarantuje nikdy novou verzi systému ale zde to bylo snad jasné že Pie dostane ne? Tak vo co go? Srovnavat tohle s Autem sorry ale ot jsi dobře vedle Jinak nemluv mi pls o tom že by se měl mobil co ma takový výkon zadýchat novou verzi OS...to je pekná kravina nemyslís? A to že ma pixel problémy s novým os to se dá čekat když to vypouští mezi prvníma a ty chyby budou vždy..Nechápu co jsi tim chtěl jako říct? A s tím slow motion tím jsi mě taky dost pobavil. Ano kloubou dolů že to do S8 vůbec dali i když taky jak že? S720P a zase jejich keci že by to mobil nezvládl atd. jistě jen marketing chceš new funkce kup S9 ale tohle chápu A ano telefon je nadčasový tak proč by neměl dostat nové UI ???kvuli výkonu? keci v kleci je to všechno jen marketing a tahanice nic vic tak mi tu pls nemel o Autě a motoru jo? to bylo ale top

Autoři s nejvíce přijatými like