Podpora

Open search

S8/8+ zkušenosti, rady, tipy

Superuser I
Superuser I

já už jsem to měl asi 3 krát

Superuser I
Superuser I

Velice často na našich fórech čtu, že Samsung telefony mají velice špatnou citlivost na příjem GSM signálu a v místech, kde konkurence signál má slabší, se Samsungem vůbec nedovoláte. Občas se pohybuji v lokalitě, která má opravdu velice slabé pokrytí a ještě nedávno se muselo chodit telefonovat na kopec Tenhle rok už jsem měl tuším 12 telefonů různých značek a můžu tenhle mýtus s klidným svědomím vyvrátit. Kvalita hovoru po celou dobu výborná a bez výpadků, stejně tak i příjem LTE. Žádný z mnou zkoušených telefonů neměl výrazně lepší příjem signálu, spíše naopak. Navíc Samsung S8 má ze všech telefonů nejlepší citlivost na WiFi. Navíc oproti konkurenci mají telefony Samsung násobně nižší hodnoty vyzařování SAR a na to se v dnešní době, kde je trend zdravého životního stylu, pro mě nepochopilně neklade důraz. 

Explorer

Tohle mě trošku sklamalo a uvažuji zda se S8+ nezbavím za včasu :/ i když to ještě nikdo nepotvrdil nebo aspoň já nic nenašel.

https://samsungmania.mobilmania.cz/clanky/one-ui-samsung-zprehlednuje-svou-nadstavbu-a-to-s-updatem-...

Navigator

Neboj Nedělej ukvapené závěry 

https://mobilizujeme.cz/clanky/beta-one-ui-nakonec-dorazi-i-na-galaxy-s8-s8-a-note-8

N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
Explorer

Kdyby tomu tak nebylo se Samsungem bych se tím tuplem rozloučil i když nerad...tohle by mě neskutečně nasr.... Mají velké štěstí že se takhle zachovali. A myslím si že bych nebyl sám. No uvidíme jak osekané to oproti S9/+ bude

Superuser I
Superuser I

Zase nemůžeme počítat s tím,  že budeme držet krok s aktuálním modelem co se přidávání nových funkcí týká.  Já bych třeba neopustil značku jen kvůli tomu,že mi nedali to, co nikdy ani neslíbili.

Explorer

To myslís jako vážně? Ja se tu bavím o novém UI ne o nových funkcích ty ani nechci a nepotrebuji, kdyby jo Prodam S8+ a koupim S9+ ale nemám důvod..Jinak bavím se pořád o UI a to kdyby nebylo tak se se Samsungem rozloučím a se mnou spousta lidi stačí si přečíst sammobile, jak na to reagovali taky podpora po roce a něco a konec? to jako vážně? . ale včera šéf samsungu potvrdil že nikdy nepochybovali o tom že by S8/+ nebylo zahrnuto do updatu..takže akorád někdo pustil flejmek

Superuser I
Superuser I

Android není iOS, abys měl roky pořád aktuální UI. Tyhle nářky uživatelů napříč značkami telefonů nechápu.  Chtít po telefonu 2 generace zpět,  aby měl to co mladší, resp. aktuální model. Takhle to zatím prostě funfuje a nikdo při nákupu negarantuje, že po nějakou dobu bude neustále aktuální UI, takže být naštvaný a nadávat na Samsung podle mě není na místě.  Navíc k tomu ještě nedošlo,  takže na rozčilování je času ještě dost

Superuser I
Superuser I

Nevidím důvod, aby výrobce dával jakékoliv nové funkce do starších telefonů zdarma. Podpora by se klidně mohla omezit na bezpečnostní updaty. U auta vám také nikdo nepřijede vyměnit motor, když udělají novou revizi.

Nehledě k tomu, že pak to vede ke zpomalování. Pokud mám systém navržený pro vlajkovou loď a další roky vydávám novější telefony, tak je jasné, že s tím samým systémem, který je aktuální pro novinky, se ty starší  rychle zadýchají.

Ostatně nechápu ani tyhle nářky. Prodám telefon! Samsung má štěstí... Samsung se chová náhodou skvěle, pro modely řady 8 vydal nedávno dokonce superslowmotion video, to u konkurence můžete zapomenout. Jeho telefony jsou dost nadčasové, tak co si pořád stěžujete? Že nemáte Android Pie mezi prvními? Tak si přečtěte, jaké problémy s tím mají Pixely, a to jsou to "čisté" Androidy přímo od Googlu. Já si rád počkám na odladěnou verzi a vlastně mně ani nevadí, že to zatím nemám vzhledem k tomu, co všechno Google zase zdrbal :(

Superuser I
Superuser I

To jsem rád,  že nejdu proti  proudu a i jiní uživatelé Samsung zařízení mají obdobný názor,  díky @Libb

Autoři s nejvíce přijatými like