Podpora

Open search

S8/8+ zkušenosti, rady, tipy

Superuser I
Superuser I

@Jurek77 a můžeš se pls podívat do oprávnění, jestli tam máš u telefonu taky tu spoustu položek? 

Explorer

Jasný že můžu koukej mám to taky

Screenshot_20181015-145845_Package installer.jpg

Superuser I
Superuser I

jj, díky moc. Tohle tam bude vždy, když se použije jiné než defaultní téma. A může to být i téma přímo od Samsungu. Ze začátku mě to děsilo, ale už jsem to nějak pustil z hlavy. Jsou snad nějaké známé případy, kdy došlo k nějakému zneužití telefonu Samsung přes témata, je to vůbec teoreticky možné?

Explorer

Možné je dneska všechno ale ja tomu nějak nevěřím že zrovna přes tema :/

Superuser I
Superuser I

Používám telefon k platbám přes Google Pay, min. jednou za den. Už se mi dvakrát stalo, že po přiložení k terminálu se objevila na displeji telefonu hláška ve stylu "příliš rychlý pohyb telefonu" :-) Zrovna včera se to stalo, ale stačilo rychle vyp/zap displej a znovu přiložit a platba proběhla. Asi přikládám telefon špatně. Díval jsem se, že NFC anténa je někde ve středu telefonu, ne předchozích telefonech jsem ji míval nahoře. Ale celkově se mi zdá, že platby trvají o něce déle oproti ostatním telefonům, co jsem používal. Platíte telefonem, máte s tím zkušenosti?

Explorer

Platbu přes NFC využívám od spuštění a bez jediného problému. NFC je umístěné vzadu pod nápisem Samsung. STačí přiložit a pohoda. A počkat, než to pípne.

Superuser I
Superuser I

Na předchozím telefonu to právě bylo extra rychlé, ještě jsem nestačil přiblížit telefon k terminálu a už pípnul a byla na něm fajfka. Teď, ikdyž přiložím, tak to trvá a následně telefon sice pípne, ale žádná fajfa nenaskočí, platba teda proběhne. Budu se na to teď soutředit víc a přikládat více tím nápisem. Je pravda, že jsem provedl s S8 cca 50 plateb a pouze 2x to nevyšlo hned napoprvé.

Explorer

Zajímavé tohle se mi ještě nikdy nestalo platím deně a vše je rychle a ok bez tehle funkce si to neumím představit google pay je dělo na S8+ funguje superně

Superuser I
Superuser I

Taky se mně stává, že ikdyž nepoužívám Bixby a vše kolem toho mám vypnuté, tlačítko nereguje, všechno jak má být. Tak čas od času po stisknutí tlačítka se Bixby spustí , následně odsouhlasím podmínky a proklikám se nastavením. Potom už zase Bixby po stisknutí tlačítka nereaguje. Myslím si, že to občasné spuštění se děje pokud vyjde nějaká aktualizace Bixby. Nic obtěžujícího, jen taková zajímavost.

Explorer

Zajímavé když mám bixby vyple tohle jsem ještě nezaregistroval 

Autoři s nejvíce přijatými like