Podpora

Open search

S8/8+ zkušenosti, rady, tipy

Superuser I
Superuser I

Měnit se ti nechce proč? Nastavovat, instalovat te nebaví? Já bych chtěl zase zkoušet něco nového. Letos už jsem měl 9 telefonů Ale vždy mám jeden hlavní a k tomu další na hraní.

Explorer

Je to pro mě dost peněz žiju sám dotují auto takze asi tak

Superuser I
Superuser I

Tak tohle beru a chápu. Já mám třeba jedinou zálibu v telefonech a ty peníze co do toho dám utratí ostatní po hospodách nebo za jinou zálibu. 

Explorer

Jasný však jo

Superuser I
Superuser I

Používáte na S8 (nebo na jiných super amoledech) tmavé motivy? Ať už kvůli nižší spotřebě baterie resp.  delší výdrži, nebo ohledně šetření displeje a eliminaci jeho "vypalování" ? S8 je můj první telefon s touhle zobrazovací technologií a byla to první věc, kterou jsem udělal. Stále častěji ale vidím, že to není zcela samozřejmé. Navíc se změnou tématu, se v oprávněních aplikací objevila spousta položek, které chtějí přístup k telefonu a úložišti a to se mi moc nelíbí, téma staženo z ofic. obchodu.

Explorer

Ano používám taky tmavý motiv tphle jsem nikdy neřešil. oprávnění je dneska snad všude v každe apce

Navigator

Uživatel

@Jurek77  napsal:

Ano používám taky tmavý motiv tphle jsem nikdy neřešil. oprávnění je dneska snad všude v každe apce

Tohle bys právě řešit ale měl! Dneska právě díky oprávnění aplikací třetích stran, pak všude vidíš, jak vykrádají účty a citlivé data, protože jim automaticky povolíš přístup úplně ke všemu. Třeba když nějaká hra potřebuje pověření k fotoaparátu a kontaktům apod....??? Doporučuji určitě těch 5 vteřin obětovat a neodklikávat narychlo.

Navigator

A bankovnictví rozhodně do zabezpečené složky. Tam se žádná aplikace nedostane. Knoxx je opravdu novodobý trezor učinný i proti těm nejlepším hackerům.

Superuser I
Superuser I

Bankovnictví v zabezpečené složce mám. s Těma motivama je to divný, protože ty opravění chtějí o motivy od SamsunguScreenshot_20181015-144134_Package installer.jpgScreenshot_20181015-144228_Samsung Themes.jpg

Explorer

Hoši nikdy jsem nic neměl v zabezp. složce a žádný problém všude používám dvojí ověření takže no probléma .) a foťák jim klidně odkliknu nikdy jsem tohle neřešil

Autoři s nejvíce přijatými like