Podpora

Open search

S8/8+ zkušenosti, rady, tipy

Navigator

S těma datama, precen když se zapne wifi data se vypnou tak vo co go? Teďka jsem to vývojářského režimu nejel a mám to vyple a zasahovat jsem nemusel 20181009_205739.jpg

Galaxy S10+ 128Gb + Galaxy Watch Active
Hotshot

právěže ne, teda aspoň u Samsungu ne. Se podívej...Screenshot_20181009-205838_Settings.jpgScreenshot_20181009-205851_Settings.jpg

Hotshot

jsem to měl zapnuto a určitě jsem to já nezapínal. je vidět, že když se to zapne, jede wifi i lte současně

Navigator

Ano ale jak píšu mám to vyple od novoty takze pohoda.

Hotshot

No vidíš a já od novoty zapnuto :-) takže si myslím, že to stojí za zmínku, aby si nastavení uživatelé mohli zkontrolovat.

Navigator

Zkontrolovano i u S7 od novoty vypnuto divné

Hotshot

dneska zcela nečekaně další aktualizace. 410 MB, záplaty říjen. To je skvěléaktualizace1018.jpg

Navigator

Tak si to užijme tohle nám přiští rok skončí uvidíš podpora bude slábnout bude S10 a S8+ bude až na třetí koleji ale co hlavně že to teďla šlape

Hotshot

S tím se musí ale počítat. Pokrok nezastavíš. Nedávno jsem koupil na krátkou dobu S7, abych zjistil, že Samsung je pro mě to pravé a divil jsem se, že na ni pořád chodí aktuální záplaty a navíc rychle. Co jsem četl, tak na S8 se máme ještě na co těšit s příchodem androidu 9. Takže mně bohatě budou stačit záplaty do konce roku 2019. Stejně do té doby určitě pořídím S9,10 nebo Note 10 :-D Stejně je pro mě S8 nejlepší telefon co jsem zatím měl možnost používat.

Navigator

jv18: ja nějakou tu dobu na S8+ vydržím sice S10 bude lákadlo čtečka v display ale to bych musel kupovat každý rok nový a to se mi nechce ale Snad samsung na S8+ s Android 9 nezapomene na nějakou funkci co by potěšila ale moc nevěřím, ale uvidíme

Autoři s nejvíce přijatými like