Podpora

Open search

S8/8+ zkušenosti, rady, tipy

Explorer

S těma datama, precen když se zapne wifi data se vypnou tak vo co go? Teďka jsem to vývojářského režimu nejel a mám to vyple a zasahovat jsem nemusel 20181009_205739.jpg

Superuser I
Superuser I

právěže ne, teda aspoň u Samsungu ne. Se podívej...Screenshot_20181009-205838_Settings.jpgScreenshot_20181009-205851_Settings.jpg

Superuser I
Superuser I

jsem to měl zapnuto a určitě jsem to já nezapínal. je vidět, že když se to zapne, jede wifi i lte současně

Explorer

Ano ale jak píšu mám to vyple od novoty takze pohoda.

Superuser I
Superuser I

No vidíš a já od novoty zapnuto :-) takže si myslím, že to stojí za zmínku, aby si nastavení uživatelé mohli zkontrolovat.

Explorer

Zkontrolovano i u S7 od novoty vypnuto divné

Superuser I
Superuser I

dneska zcela nečekaně další aktualizace. 410 MB, záplaty říjen. To je skvěléaktualizace1018.jpg

Explorer

Tak si to užijme tohle nám přiští rok skončí uvidíš podpora bude slábnout bude S10 a S8+ bude až na třetí koleji ale co hlavně že to teďla šlape

Superuser I
Superuser I

S tím se musí ale počítat. Pokrok nezastavíš. Nedávno jsem koupil na krátkou dobu S7, abych zjistil, že Samsung je pro mě to pravé a divil jsem se, že na ni pořád chodí aktuální záplaty a navíc rychle. Co jsem četl, tak na S8 se máme ještě na co těšit s příchodem androidu 9. Takže mně bohatě budou stačit záplaty do konce roku 2019. Stejně do té doby určitě pořídím S9,10 nebo Note 10 :-D Stejně je pro mě S8 nejlepší telefon co jsem zatím měl možnost používat.

Explorer

jv18: ja nějakou tu dobu na S8+ vydržím sice S10 bude lákadlo čtečka v display ale to bych musel kupovat každý rok nový a to se mi nechce ale Snad samsung na S8+ s Android 9 nezapomene na nějakou funkci co by potěšila ale moc nevěřím, ale uvidíme

Autoři s nejvíce přijatými like