Podpora

Open search

Porucha selfi focení

First Poster

Dobrý den, mám Galaxy s7 edge, po cca měsíci mi to u selfí dělalo tokovéto pruhy ale méně a po nějaké době po přestalo a dalo cca rok pokoj, ted už to opět dělá asi měsíc a více, čím to múže být?

Dá se u samsungu uplatnit záruka bez dokladu, nemohu ho dohledat 20180611_111401.jpg

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Superuser I
Superuser I

Skrz fakturu, kde jsi telefon kupoval? Pravidlo je, že bez faktury ti opravdu telefon nikde nevemou, ale znám případy, kdy záleží  i na prodejci a případném dohledání. Musí být samozřejmě CZ, s kupovaným v zahraničí si ani neškrtneš, a pokud byl kupovaný v některém obchodu (EW,Datart,Alza,etc.), tak je občas možné se s nimi domluvit. Například, že přijdeš s výpisem z účtu ze dne pořížení a přineseš jim ho, oni si tě vyhledají skrz jméno a občas to klapne. Jsou i jiné příklady, prostě pokud si ho bral na kamenné prodejně, tak tam zajdi a zkus se domluvit. Pokud je z e-shopu, tak logicky máš fakturu v mailu nebo se tím mailem zase u nich prokázat.

Ohledně artefaktů na fotce....Třeba u grafické karty na PC to způsobuje odcházející čip nebo když se přehřívá, aj. Zeptám se, dělá to tedy náhodně nebo pravidelně? Když například necháš telefon v klidu delší dobu, aby byl chladný a pak hned uděláš selfie, jsou tam artefakty taky? Další varianta je, že to naprosto v klidu může být softwarová chyba, to znamená, že to způsobuje sám android. Další otázka tedy zní, kdy si naposledy dělal tovární nastavení?

First Poster

to jsem ještě nezkoušel, ale taky si myslím že by zato mohl moct soft

Explorer

K reklamaci je vždy potřeba buď klasický záruční list a nebo dodací list. Já mám tak pečlivou ženu, že vše tak dobře schovala, aby se to neztratilo, až jsme to nenašli :-) Ale mohl sem za to já, tak jsem musel kontaktovat operátora. Stačilo info, kdy sem ho kupoval a imei a druhý den sem měl v PDF prodejní doklad v emailu. 

Superuser I
Superuser I

Uživatel

@Kosmyk  napsal:

to jsem ještě nezkoušel, ale taky si myslím že by zato mohl moct soft

Zkoušels ten reset?

First Poster

to musím vše zazálohovat že jo?

Superuser I
Superuser I

Uživatel

@Kosmyk  napsal:

to musím vše zazálohovat že jo?

Jj, přes Smart Switch PC. Nainstaluješ tohle do PC, pak zazálohuješ a po továrku vyzkoušej první foťak, jestli je to bez artefaktů a až pak napoj zase přes ten program dej obnovit zálohu.

First Poster
díky moc, večer to zkusím
Autoři s nejvíce přijatými like