Podpora

Open search

Oreo aneb kdy ho konečně budu mít?

Superuser I
Superuser I

Když jsem viděl tabulku se seznamem zařízení, která Oreo dostanou, tak jsem byl teda příjemně překvapen. Sice ty termíny se nemusí libit, ale jsou tam prostě starší kousky co začínaly na androidu 6 a budou končit na 8. A podotýkám, že se jedná o nižší střední a nižší třídu. A to si myslím není opravdu zcela obvyklé. Jinak osobně mně se čistý android nelíbí a špatně používá. Měl jsem nedávno jeden takový telefon právě kvůli aktualizacím a rychlosti s jakou budou chodit a paradoxně na S8 chodí obdobně. Opravdu nechápu ty nářky a pomluvy ohledně Samsungu a aktualizací. Většinou je šíří jen někdo na základě nějaké pohádky. Tímhle se tady nechci nikoho dotknout, myslel jsem to všeobecně. Kdo si počká, ten se dočká, ale bude to stát za to! 

Nebudeme se srovnávat tedy s těmi horšími. Vyjel jsem si seznam telefonů všech značek vydaných v roce 2016. Většina konkurenčních telefonů Oreo nedostane a dokonce ani konkurenční top model. Ve třídě srovnatelné s J7 také ne. Z toho vyplývá, že Samsung v tomhle patří opravdu k nejlepším, pokud tedy není přímo nejlepší. Nexus a Pixel přirozeně  neuvažuji.

Apprentice

Ano mohu potvrdit, J3 2017 dostalo aktualizaci na Android 8.0 Oreo, Samsung Experience 9.0

First Poster

Ahoj, j7 2017 dnes - 2.11.18 

Apprentice

J5 2017 stále nic:(

Superuser I
Superuser I

V aplikaci Samsung Members v oznámeních je harmonogram aktualizací :-)Screenshot_20181103-054213_Samsung Members.jpg

Apprentice

Já jsem to pořešil následovně

Prostě jsem si stáhl Samsung Android 8.1 ROMku pro můj galaxy J7 2017 z německýho serveru a přeflashoval neřešim nějakou aktualizaci

First Poster

Zdravím,

Mám dotaz.

Máme doma 2x Samsung S8+ a pouze na jednom je nainstalovan android 8.0.0 a na druhem pouze 7 neporadi mi nekdo jak udelat aby i na druhem telefonu byla 8 ? Kdyz dame vyhledat aktualizace tak telefon pise ze jsou posledni a aktualni.

Dekuji za odpověď

Superuser I
Superuser I

Oba telefony jsou z volného prodeje nebo je některý od operátora? Zkusil bych jako první tohle:

Nastavení - Aplikace - tři tečky - Zobrazit systémové aplikace, potom u položek Aktualizace Softwaru dej Vynucené zastavení v Úložiště následně Vymazat paměť a Vymazat data. Udělal bych to postupně u všech tří položek.Screenshot_20181107-083944_Settings.jpgScreenshot_20181107-083951_Settings.jpgScreenshot_20181107-084003_Settings.jpg

First Poster

Dekuji za odpoved,bohuzel porad stejne.

Ani jeden z telefonu neni od operatora.IMG-0de5e1151b150708c732af5eca1c48c4-V.jpg

Superuser I
Superuser I

Tak to je škoda, že to nepomohlo, teoreticky by mohlo pomoci i továrko, ale kdo ví. Ručně se dá nahrát FW přes Odin, ale to jsem osobně nikdy nedělal, takže dál neporadím :(

Autoři s nejvíce přijatými like