Podpora

Open search

Oreo aneb kdy ho konečně budu mít?

Apprentice
Krása díky
Observer

Zdravím, měl bych dva dotazy. Mám S7 edge a již Oreo. 

1. Ohledně notifikací. Dříve SMS, WhatsApp i jiné app  jsem měl povolené na zamčené obrazovce. Takže když mi došla zpráva, buď se zobrazila ikona, případně celá zpráva, dle nastavení. Ale teď tam nahoře vyskočí push up zpráva, která ukáže část textu a za dvě vteřiny zmizí. Díky tomu se mi ale neukáže ta zpráva z aplikace. Musím zmáčknout tlačítko odemknout.

Ta zpráva se ukazuje a píše mi i když odemknu otiskem prstů, případně jiná systémová hlášení. Dá se to nějak vypnout? Zkoušel jsem vše možné, ale buď šlo vypnout oznamování úplně, nebo vůbec.

2. Někdo tady psal o nočních hodinách, ty byly dobrý. A taky jsem pochopil, že to tam jde nějak vrátit. Šlo by to vysvětlit trochu podrobněji? Psali jste tam nějakou zkratku, ale stejně nevím co znamenala. 

Diky za pomoc, no jdu ještě googlit  třeba najdu informace i jinde. 

Observer
Tak už jsem pochopil, hodiny jsem našel, ale nic moc. Pochopil jsem, že to jde nastavit jen jako nastálo a neukazuje to notifikace.
Původně jsem měl nastaveno mezi 22 - 6 hod ranní. Krásně to bylo večer vidět na stolku a přes den zpět normální hodiny... musím uznat, že pár věcí zajímavých, ale nic bez čeho bych nemohl žít. Ale zrovna ty dvě věci, na které jsem se ptal, bych potřeboval. Hlavně ty notifikace. Sedím denně v autě a nemůžu brát tel pořád do ruky. Ale mám ho na skle a ty zprávy jsem si mohl v klidu přečíst. Teď se pro něj musím pořád natahovat. Klidně bych se vrátil na 7.
A ještě mě teď napadlo, ty hodiny s vteřinovkou na AOD jsou super, jen by mohly vydržet dýl jak půl minuty.
Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím @Hanz,

tvůj poslední příspěvek jsem bohužel musel odstranit, protože byl v rozporu s pravidly naší Community.

Velice mě mrzí, že nejsi spokojen s aktualizací. Vážím si každé zpětné vazby, nicméně pokud se příště budeš chtít vyjádřit, poprosím o lepší přístup. Takhle se na Community nechováme. I nespokojenost se přeci dá vyjádřit v klidu a neurážet tak ostatní členy, kteří mají jiný názor. :robothappy:. 

S pozdravem,

-RomaniuS-

New Member
Ahoj, dnes jsem si po dlouhem Vahani aktualizoval svoji S7edge na adroid Oreo.....Jsem ale dost zklaman z toho, ze ve fotoaparatu neni mezi ikonami rychleho nastaveni zapnuti/vypnuti/auto HDR. Premyslel nad tim vubec nekdo? Proc se to nyni musi zapinat slozite pres kolecko nastaveni?? Naopak tam je zcela zbytecne ikona prepinani predniho a zadniho fotoaparatu...ktere lze jednoduse prepnout gestem (prejetim vertikalne po displeji)...
Explorer

Dobrý den, chtěl bych vědět, jestli model J7 2016 bude opravdu mít Oreo, pokud ano, kdy začnete otestovat

Explorer

Uživatel

@ArMich  napsal:

Dobrý den, chtěl bych vědět, jestli model J7 2016 bude opravdu mít Oreo, pokud ano, kdy začnete otestovat

Nejspíš jsi přehlédnul, je to napsané na první stránce v samotném příspěvku - "V první polovině října" 

Apprentice

Pane Admin, když dnes hodím telefon do továrního nastavení bude to nějak vadit nastávající aktualizaci? Ptám se protože už mám telefom celkem zasekaný od blbostí a hodně se těším na android 8 tak abych o něj nebyl nějak ochuzen. Předem díky za odpověď.

Explorer

Nezapomněl jsem, ale pokud není test, aktualizace nemůže vyjít

Explorer
Nezapomněl jsem, ale pokud není test, aktualizace nemůže vyjít
Autoři s nejvíce přijatými like