Podpora

Open search

Odložení oznámení

Hotshot

Zjistil jsem, že  mi na Note 9 a Tab A10(2016), oboje na Oreo, nefunguje odložení oznámení.  Nevím jestli dělám něco špatně,  ale na telefonech jiných značek jsem odložení občas používal a fungovalo to. Nastavím odložení o 15 minut, ale po nastavené  době se nic nestane. Můžete to někdo vyzkoušet? Screenshot_20181216-155209_Samsung Experience Home.jpg

 

 

 

12 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 12
Superuser II
Superuser II

Mě to normálně funguje. Nemám tam tedy nikde možnost volby času jako to je u tebe, ale když dám odložit, tak se mi to za 15 minut znovu objeví (zkoušeno 2x po sobě) 

Hotshot

Díky za odzkoušení, je to zvláštní, mně to nejde ani na telefonu, ani na tabletu. Sice tuhle funkci nepoužívám, ale občas by se mohla hodit.

Superuser II
Superuser II

To oznámení máš jako upomínku v Reminder nebo jako upomínku v kalendáři? Já na tohle používám aplikaci Kalendář přímo od Samsungu. 

Při přidávání poznámky mám kromě názvu, připomenutí, data a hodiny atd. také možnost zvolit typ kalendáře (Můj kalendář, Samsung kalendář a Gmail kalendář). Já tam mám právě ten Gmail aby se mi to synchronizovalo s počítačem. Když dám odložit, vše vyskakuje opakovaně i na telefonu i na PC.

Hotshot

Tohle mám notifikace z oznamovací lišty, emaily, zpávy atp. Od nějaké verze androidu, tuším 8, vím, že se dá oznámení skrýt a následně se znovu objeví po nastavené době. Už jsem to dřív zkoušel a fungovalo to. Teď to ale nic nedělá, tak nevím, jestli je chyba jen u mě, nebo v nádstavbě.Screenshot_20181217-125210_Samsung Experience Home.jpg

Superuser II
Superuser II

Funguje. Odzkoušeno přímo dle screenshotu - upozornění na e-mail a po 15 minutách upozorní.

Hotshot

Moc jsi mi pomohl, budu hledat problém někde u sebe.

Superuser II
Superuser II

Zkusil jsem to a funguje (hláška z banky). Zkoušíš jen ten e-mail nebo i něco jiného?

Hotshot

Zkouším všechno, co je v notifikační liště a nic.

Superuser II
Superuser II

Už se mi zobrazila i zpráva o pořízení screenshotu.

Nehraješ si třeba zároveň s hodinkami, že bys to tam označil jako přečtené, a proto se to už nevrátilo?

Autoři s nejvíce přijatými like