Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Obsah aktualizací

(Téma vytvořeno: 10-08-2018 12:05 PM)
737 Zobrazení
Capita151W
Helping Hand
Možnosti

Ahoj, 

 

8.8 2018 jsem obdržel a nainstaloval aktualizaci systému (Galaxy S7). Obsahem by měly být (mimojiné) "nové a zdokonalené funkce"

 

Dá se někde najít seznam těchto nových funkcí?

 

Díky

6 Odpovědi
Aprofield-CZ-Sa
Explorer
Možnosti

Ahoj,

 

největším prvkem aktualizace je nové prostředí Samsung Experience 9.0. Mimo proměny vzhledu prostředí by měl být zlepšen také výkon i výdrž zařízení. I když výkon i výdrž mi přišla stejná jako před tím. Změnilo se ale prostředí fotoaparátu - nové emotikony apod. Součástí aktualizace je také dubnový balíček bezpečnostních záplat.

 

Jaké změny obecně přináší Android 8 popisují např. zde: https://www.svetandroida.cz/android-8-shrnuti-novinek/

 

 

 

N 3210 > 3310 > SE T610 > N 9210 > SE P900 > MDA VARIO > iPhone 2G > 3G > HTC Desire HD > Galaxy S3 > S4 > S6 Edge > S7 > S9
0 Like
Capita151W
Helping Hand
Možnosti

počkej, ale to mluvíš o přechodu na Oreo ne?

Na oreo jsem upgradoval před cca 2 měsíci, toto je staré dva dny.  Viz:

 

0 Like
Aprofield-CZ-Sa
Explorer
Možnosti

Ano, máš pravdu. Promiň, špatně jsem pochopil dotaz. Mluvil jsem o Oreu. 

 

 

 

N 3210 > 3310 > SE T610 > N 9210 > SE P900 > MDA VARIO > iPhone 2G > 3G > HTC Desire HD > Galaxy S3 > S4 > S6 Edge > S7 > S9
0 Like
Capita151W
Helping Hand
Možnosti
nenapsal jsem to úplně srozumitelně:)

Ach jo, nemůžu to nikde najít. Rád bych se na ty novinky podíval, co z toho by mělo pro mě smysl používat. Zatím jsem si všiml:

1) V galerii mi krom možností obrázky - alba - příběhy - přibyla možnost "sdíleno"
2) dnes když jsem volal a klepl na kontakt, telefon se mě zeptal jestli chci, aby se volajícímu objevil můj aktuální status

Ale upřímně netuším jestli to má na svědomí ta systémová aktualizace, nebo třeba jen aktualizace těch app.

Nevěřím že někde nějaký seznam není, spíš blbě hledám:/
0 Like
lukasstepanek
Explorer
Možnosti

Díval jsem se a taktéž jsem nikde nenašel žádný change log.

0 Like
Capita151W
Helping Hand
Možnosti

Nemá smysl kvůli tomu dělat nové vlákno, tak to hodím sem:

 

V POSLEDNÍCH DNECH PŘICHÁZÍ PRAVDĚPODOBNĚ POSLEDNÍ AKTUALIZACE NA S7 A S7 EDGE.

 

Samsung už plánuje podporu pro tyto telefony ukončit. Pokud máte S7, tak si to manuálně zkontrolujte:)