Podpora

Open search

Nezobrazené fotografie v galerii přijaté z Galaxy J6

First Poster

Ahoj, nějaké řešení mého problému? Pokut tedy existuje, bez koupi nového telefonu?

Highlighted
Hotshot

Bohužel J6ku nemám a hlavně nemám ani zařízení s androidem starším než Oreo, takže nemůžu vyzkoušet.  Co zkusit fotku v editoru upravit, resp. třeba nepatrně odříznout a uložit jako nový obrázek,  třeba to pak bude fungovat. Nebo sdílet obrázek z jiné aplikace než z galerie, třeba  z Fotek Google. 

First Poster

Po oříznutí fotky v J6 nebo přidání klipartu se pak zobrazí normálně. Bez úpravy jde ale pouze video. Ani přes Fotky nebo jinou aplikaci nefunguje. Zkoušel jsem i jinou aplikaci foťáku ale bez výsledku..

Hotshot

Už si nevzpomínám,  ale zkoušeli jste, zda to dělají všechny kusy J6, nebo jen jeden konkrétní kus? Pokud by se takhle choval pouze ten váš,  tab by nebylo špatné  udělat  tovární nastavení . Před tím třeba jen wipe cache, pokud by to náhodou pomohlo.

First Poster

Dělají to všechny J6. Wipe + tovární nastavení jsem udělal jako první.. Proto řeším zde jestli by někdo nepomohl.

Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím @mariohalama,

 

zjistil jsem, že na naši infolinku už s tímhle problémem někdo volal, nicméně jsem pro jistotu nahlásil přímo technickému teamu daný problém i já. Jakmile budu vědět více, určitě sem napíši, jak to dopadlo

 

Určitě doporučuji vydržet a dát telefonům druhou šanci  Dle mého názoru by se tohle mělo opravit, jelikož je to nepříjemná věc. Tak snad se to vyřeší co nejdříve, budu kolegům držet palce.


First Poster

Děkuji.

Autoři s nejvíce přijatými like