Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Nezobrazené fotografie v galerii přijaté z Galaxy J6

(Téma vytvořeno: 01-12-2018 06:08 PM)
1114 Zobrazení
mariohalama
Student
Možnosti

Při sdílení fotografie (email, bluetooth) z Galaxy J6 se na druhém zařízení fotografie uloží do složky download což je v pořádku nicméně fotografie se poté na daném zařízení (zkoušeno na více zařízení samsung i jiných značek) nezobrazí v galerii a nemá oprávnění ji dále sdílet nebo upravovat. Opětovné zobrazení je možné pouze ve správci souborů složka download ale sdílení není možné. Odzkoušeno na více J6.. Nevíte kdy by mohla vyjít aktualizace s opravou tohoto problému? Děkuji..

0 Like
36 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ahoj, nemůže to náhodou souviset s SD Kartou, případně s vymazáním dat a paměťi Galerie? Zde se totiž již jeden takový podobný problém řešil:

V galerii se nezobrazují fotky z SD karty: https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/V-galerii-se-nezobrazuj%C3%AD-fotky-z-SD-karty/m-p/...

 

 

0 Like
mariohalama
Student
Možnosti

Ne bohužel nesouvisí. Je to úplně jiný problém. Ještě k tomu tedy dodám že to dělá u fotek uložených jak na SD tak do zařízení.. Problém nastává u fotek odeslaných z galaxy J6 né naopak, takže na všech ostatních zařízení které pořízenou fotografii na J6 obdrželi a pak se jim nezobrazí v galerii pouze ve správci souborů.. Zkoušeno odesílat ze dvou J6 a stejný problém. Zařízení které fotky příjmalo bylo odzkoušeno více druhů ve většině ale také samsung a výsledek stále stejný..

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Nebyl by problém nějakou fotku nasdílet? Rád bych ji zkusil zobrazit v galerii na svém telefonu. 

0 Like
mariohalama
Student
Možnosti

Samozdřejmě že nebyl, pošlete email a zítra vám foto pošlu..

0 Like
mariohalama
Student
Možnosti

Odesláno..

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Vaši  fotku jsem uložil z aplikace Gmail jednak do telefonu Note9, tak do tabletu Samsung Tab A(2016) a vždy se mi normálně zobrazuje v galerii, fotku jde editovat, uložit i následně sdílet dál.  Screenshot_20181203-163112_Gallery.jpg

0 Like
mariohalama
Student
Možnosti

Zkusil bych třeba jiná zařízení S4Lte, S4mini, Nexus 10,atd... není tedy příčinou starší verze android (5.1)???

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

To vyzkoušet nemůžu,  mám  všechno  s Oreem. Ale určitě se  někdo najde. Docela by mě zajímalo,  čím to bude :smiling-face:

0 Like
mariohalama
Student
Možnosti

Taky by mě to zajímalo. Už to dostala na řešení podpora samsung a prý by to měla vyřešit nová aktualizace na J6. Jestli se tím ale nakonec zabývat budou to bohužel nevím. Byl bych ale rád aby jsme si s mohli s manželkou posílat fotky. Kdyby jsi potřeboval opětovně poslat foto dej vědět... Díky

0 Like