Podpora

Open search

Nastavení notifikace pro sms Samsung S7/S8/S9

VYŘEŠENO
Explorer

Dobrý den, po aktualizaci Samsung s8 na android 8 nefunguje možnost změnit tón příchozí sms podle kontaktu. Dle rad jsem zkoušel kontakt stáhnout do paměti telefonu ,ale změnit tón sms stále nelze. Nemá někdo zkušenost? 

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser II
Superuser II

Hurá!! Tak Samsung vyřešil problém aktualizací přímo u aplikace Zprávy. Pokud se Vám aplikace sama neaktualizovala, měli byste ji najít v Galaxy Apps. Zkoušeno na S7/S8 i S9.

Po aktulaizaci aplikace Zprávy, můžete změnit tón přímo ve vlákně zpráv jednotlivého kontaktu, viz níže:

Screenshot_20180619-100936_Messages.jpgScreenshot_20180619-101510_Messages.jpgScreenshot_20180619-101515_Messages.jpg

Někomu se nenabízí aktualizace ani v Galaxy Apps, třeba u S7 po aktualizaci na Oreo. Dá se to řešit ještě jinak, kdyby vám to nešlo, stáhnout .apk již aktualizovanou. Kdyby si někdo něvěděl rady, obraťte se na mě, rád vysvětlím. 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

25 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 25
Pathfinder

Ahoj, potvrzuji. Jelikož jsem přenechal S8 svojí přitelkyni a dal šanci nové vlajkové lodi, zrovna včera jsme se o tom bavili.  Jak volba změny tónu notifikace pro určitý kontakt, tak možnost vložit vlastní tón vůbec, zmizela z nabídky. Nicméně jsem dnes ráno řešil jednu věc na podpoře Samsungu a tak jsem se o tom rovnou zmínil. Bylo mi sděleno, že o tom ví a pracují na tom, takže si myslím, že v nejbližší aktualizaci to bude opraveno :smileywink: Co si budem povídat, stejně sám nerozumím tomu, kdo tohle využívá, jelikož pracovně vytížený člověk má dnes zaplé ve většině případů jenom vibrace a ve zbylých případech ani nestihne zaznamenat, že nějaká notifikace přišla, natož s jakou "melodií" :smileylol:

Explorer

Je mi jasné,že né pro každého je to nutnost , já sloužím u hasičů a na telefon mi chodí výjezdové sms a různé služební záležitosti, tak se mi hodilo tam dát nějaký výraznější tón ,hlavně abych ho odlišil od ostatních a nestresovala mě každá sms co přijde :smileyvery-happy:  

First Poster

Taky se mě to hodí. Mám jedno upozorněcí cca 10 let.

Apprentice

Bohužel, aktualizace na Android 8 se dle mého asi moc nepovedla. Mě, a asi nejsem sám, se od té doby nezobrazují nepřijaté hovory... :-(

Superuser II
Superuser II

JozkaZhor, Vlk75....

Zdá se, že tóny sms fakt potřebujete, tak se podívejte na moje alternativní řešení, prozatím. Čégo

https://eu.community.samsung.com/t5/Smartphony-Tablety-Hodinky/Alternativa-pro-změnu-tónu-SMS-určité...

Superuser II
Superuser II

Hurá!! Tak Samsung vyřešil problém aktualizací přímo u aplikace Zprávy. Pokud se Vám aplikace sama neaktualizovala, měli byste ji najít v Galaxy Apps. Zkoušeno na S7/S8 i S9.

Po aktulaizaci aplikace Zprávy, můžete změnit tón přímo ve vlákně zpráv jednotlivého kontaktu, viz níže:

Screenshot_20180619-100936_Messages.jpgScreenshot_20180619-101510_Messages.jpgScreenshot_20180619-101515_Messages.jpg

Někomu se nenabízí aktualizace ani v Galaxy Apps, třeba u S7 po aktualizaci na Oreo. Dá se to řešit ještě jinak, kdyby vám to nešlo, stáhnout .apk již aktualizovanou. Kdyby si někdo něvěděl rady, obraťte se na mě, rád vysvětlím. 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Explorer
Už mi to taky valí, tak perfektní, díky za upozornění 👍🏻
Apprentice

Prosim o vysvetlenie. Nefunguje mi to na S7.Dakujem.

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Uživatel

@tralaland  napsal:

Prosim o vysvetlenie. Nefunguje mi to na S7.Dakujem.

Ahoj, zkoušel si výše uvedený postup? V Galaxy Apps aktualizovat aplikaci Zprávy ? Možnost změny tónu totiž je pouze v aplikaci Zprávy a aktualizované. První potřebuji vědět, jestli se ti aktualizace vůbec nabízí a případně napiš, jakou verzi máš. Pak ti řeknu, co dál.

Autoři s nejvíce přijatými like