Podpora

Open search

Funguje Vám záznamník hovorů na A50?

First Poster

Dobrý den,

mám v plánu si zakoupit mobilní telefon Samsung Galaxy A50 s Android 9.0. Rád bych v něm využíval záznamník hovorů, ale čítám, že to na Androidu 9.0 není již možné.

Máte Vy osobně s tím nějakou zkušenost? Nefunguje Vám nějaká aplikace z Google Play či z Samsung Galaxy Apps? Nevíte, zda nemá vyjít nějaká aktualizace s "opravou"?

Jinak - jste s telefonem ve všech ohledech spokojeni, či byla nějaká reklamace/problém a byl vyřešen?

Děkuji za každou odpověď ,

kajicek94

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Pathfinder

Zdravím, podíval bych se na aplikace z obchodu play. Některou z nich si vybrat, stáhnout a vyzkoušet. 

First Poster

Dobrý den, děkuji za odpověď. Z obchodu Play jsem vyzkoušel ACR (všechny formáty uložení smouboru [MP3,...] se všemi kanály pro záznam [MIC, VOICE_CALL,...]) a ještě nějaké další aplikace, bohužel žádná z nich nefungovala - buď zaznamenala pouze moji stranu či napsala chybu a nezazamenala nic.

Superuser II
Superuser II

Pokud vím, tak záznam hovorů naposledy fungoval na Androidu 8.0, od verze 9.0 již není podporováno a aplikace které dříve fungovaly, tak nyní nahrávají pouze můj hlas a velmi tiše protistranu, takže to není již použitelné.

 

Highlighted
Explorer

Jak tu uz bylo potvrzeno, zaznamnik zadny predinstalovany neni. Z GP nebo GA jsem zadny nezkousel, nemam potrebu nahravat hovory.

Jinak ja jsem s A50 spokojeny. Mam od zacatku dubna. Funguje dobre, svizne, displej super, aktualizace jsou kazdy mesic, se cteckou nemam velke problemy. Foti pekne, ted bude navic nova aktualizace, ktera prida nocni rezim.

Explorer

Jo a je tu i Bixby routines, coz je super zalezitost.

Autoři s nejvíce přijatými like