Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung A7 2018 od operátora

(Téma vytvořeno: 10-12-2018 08:19 PM)
513 Zobrazení
Pepa17
First Poster
Možnosti

Zdravím, 

dostal jsem samsung A7 a zjistil jsem, že je od operátora O2 , který má singl sim místo duál sim. Jde nějak předělat na duál sim nebo tam vůbec nemá kontakty na druhou sim? Slot pro druhou sim je zalisovaný. 

4 Odpovědi
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím @Pepa17,

 

neexistuje žádná taková metoda. Bohužel software ani hardware v telefonu by ti stejně nepovolily využívat dvě simkarty, i kdyby sis slot jakkoli upravil po svém. :face-with-rolling-eyes:

 

Doporučuji telefon vrátit/prodat a koupit model s Dual SIM.

Janka11
Student
Možnosti

Když jsem komunikovala s někým přímo ze Samsungu (bohužel stejný případ, také od O2, nalítla jsem jim a vrátit to nešlo, prý jen zpětně prodat a za nižší cenu....jo a ještě navíc se mi sám připojuje i přes zakázaná data k internetu a O2 mě díky tomu okradlo už o 261 Kč, už jsem od nich pryč)....a ptala jsem se, jaký je rozdíl v jednoSIM a dualSIM verzi v hardware...že ten šuplík na karty je vlastně stejně velký, jen to druhé políčko na kartu zaslepené, tak mi napsal, že jsou to totožné telefony, že jen O2 nechtělo, aby si do telefonu někdo vkládal jiného operátora a že je to omezeno systémem....Kdyby se dal sehnat ten šuplíček na dvě SIM a někde nahrál ten android pro A7 dual, tak by to podle toho asi mělo fungovat, ne? Hlavně by zmizela ta šílená modrá modelína s nápisem CHYTRÁ SÍŤ....je to jen vychytralá síť....

Opravdu by mě to zajímalo, jestli by to takto šlo upravit....

WoodMan
Navigator
Možnosti

Jejda :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye: Janko, pokud jde opravdu jenom o ty kraviny, co do telefonu O2 dava (rika se tomu bloatware), tak simuzete doma bez problemu nahrat jakoukoli jinou verzi systému pres Odin a zbavit se tak vseho, co ma s O2 spolecneho. Zvladne to dnes opravdu kazdy, je x navodu na youtube, ale kdyby bylo treba, napisu ho klidne sem. Neztraci se zaruka a ani se tim nijak nerootuje telefon. Muzes si i vybrat jestli chces Tmobile, Vodafone, ale nejlepsi je samozrejme vzdy volna distribuce XEZ bez vsech kravin od operatoru :smiling-face:

0 Like
Janka11
Student
Možnosti

Můžete ten návod napsat sem? Děkuji.

0 Like