Podpora

Open search

Waze vyhledává síť po hovoru

Superuser I
Superuser I

Když někam jedu s Waze a někdo mně zavolá, Waze se z toho nevzpamatuje a donekonečna pak zobrazí "Vyhledávám síť..."

Je to problém, protože pak přestane fungovat online a pokud se stane po cestě někde nehoda, já se to nedozvím.

Signál tam určitě je (právě jsem dotelefonoval).

Ptal jsem se podpory Waze a prý to je problém telefonu. Dá se s tím něco dělat?

waze.jpg

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Superuser I
Superuser I

Teď jsem to zkoušel, teda jen bez změny pohy, za oknem a problém nemám. Nemůže to dělat třeba volte? To mám tvale vypnuté. A dělá to vždy, náhodně a stačí třeba jen prozvonit, nebo je nutné hovor přijmout?

Superuser I
Superuser I

Dělá to často, spíš po delším hovoru. VoLTE mám aktivní, ale to by tomu mělo právě naopak bránit, ne?

Ještě jsem měl jinou SIM na volání a na data, teď mám jen jednu, uvidím jestli to nedá pokoj.

Až tak jsem to nezkoumal, trápí mě to už celkem dlouho a až teď jsem se dokopal k tomu, to někam napsat. Vždy pak zapomenu a řeším jiné věci

Superuser I
Superuser I

Toto nemá nič spoločné s VoLTE. GPS funguje nezávisle na VoLTE.

V aute mám bežne zapnutý Waze a pritom prijímam hovory alebo volám. Nikdy sa mi neukončilo navigovanie alebo som stratil GPS signál počas alebo po telefonáte.

Highlighted
Superuser I
Superuser I

S GPS sice ne, ale s daty ano a jelikož se jedná o výpadek v připojení k datové síti, nikoli k získávání pozice z GPS, může tam souvislot být. Během hovoru nevolte se přepíná z LTE na 2/3G a po ukončení hovoru opět naběhne LTE.  V případě volte, pokud obě strany používají, se hovor přenáší pomocí datové LTE sítě a nic se nepřepíná. 

Superuser I
Superuser I

Však GPS jede, ale nestahují se aktualizace o trase (kolony apod.). On vyhledává datovou síť!

Autoři s nejvíce přijatými like