Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung pass

(Téma vytvořeno: 15-02-2019 04:54 PM)
2118 Zobrazení
bobca
Journeyman
Možnosti

Bylo by dobré kdyby se do samsung pass dalo přidat heslo i normálně, ne jen když se člověk někde přihlašuje. Toto mi docela schází o proti applu kde to možné bylo. Musím na to použít alternativní aplikaci, což není úplně ideální.

0 Like
16 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Ta alternativní aplikace přidá záznam do Samsung Pass nebo ho úplně nahradí?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Jak slyším kombinaci hesla a alternativní aplikace, tak mám husí kůži, ale kdo chce kam...

0 Like
bobca
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@Libb  napsal:

Ta alternativní aplikace přidá záznam do Samsung Pass nebo ho úplně nahradí?


může ji nahradit dle libosti :smiling-face:

0 Like
bobca
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@jv18  napsal:

Jak slyším kombinaci hesla a alternativní aplikace, tak mám husí kůži, ale kdo chce kam...


kdo se bojí nesmí do lesa :)) jde mi o kody které jsou příliž dlouhé a složíte. Více méně jsou to věci v pc, navíc bez datové flesky i když budeš mít kod je ti to na nic. Nemůžu si pamatovat všechny hesla a samsung pass to prostě neumí. Navíc má apka 256 bit šifrovaní. Jinak pokud ti ty hesla někdo bude chtít ukrást, tak to udělá při přihlašování :smiling-face:

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Já mám všechna hesla v Googlu,ten je vyplňuje jednak v Chromu, tak v aplikacích, věřit výrobci OS se prostě musí, stejně tak jako výrobci HW, tj. v tomhle případě Samsung Pass. Ten jsem zkoušel, ale nějak mi to nevyhovuje. Ale nikam jinam bych hesla nepsal, třeba do tabulky v cloudu :smiling-face:

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

A tak já na PC používám třeba KeePass, který jde používat i v Androidu, ale ten neumí tak dobře biometriku.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Reliks
Voyager
Možnosti

Po továrku mi nejde zprovoznit Samsung Pass. Note10+, poslední sestavení N975XXS1BSLD. Vždy vyhodí tuhle hlášku. V zabezpečené složce Pass funguje normálně. Otisk prstů funguje jinak ve všech aplikacích, nikde jinde žádný problém. Napadá někoho co s tím? Screenshot_20200104-164706_Samsung Pass.jpg

 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zkus vymazat data u Samsung Pass, odinstalovat aktualizace, a pak je přes Galaxy Store znovu nainstalovat. Vím, že mi to nějak taky zlobilo, a po Update to chtělo odsouhlasit nějaké nové podmínky. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Reliks
Voyager
Možnosti

To už sem zkoušel a bohužel nic. Vymazání dat, přeinstaloval sem přes apk, odinstalovat aktualizace sem nenašel. Odebral a znovu přidal i otisky a taky nic. Je mi divný že v zabezpečené složce to normálně jde a tady nic.

Edit: Už sem našel kde odinstalovat aktualizace  jdu ještě zkusit tohle.

Edit2: Tak taky nepomohlo.

0 Like