Podpora

Open search

Samsung email

Superuser I
Superuser I

Protože ta nefunguje taky, ani na Pixelech

Superuser I
Superuser I

@Lida10  Dnes vyšla v Galaxy Apps aktualizace oné aplikace Samsung Email, zkuste aktualizovat, třeba jsou v ní vyřešeny problémy s notifikací

First Poster

Skvělý děkuji moc za Vaši ochotu a hned zkusím. 

Superuser I
Superuser I

Můj telefon už leží netknutě 40 minut a snovou aktualizací emailu na něj chodí neustále notifikace na gmail účet a to okamžitě. Nechci to zakřiknout, ale problém zdá se býti vyřešen.

First Poster
Vypadá to nadějně také mi to chodí jak dříve super!!! Ještě jednou díky 😊
First Poster

Obávám se že mám další problém po nové aktualizaci emailu funguje příjem super, ale nedaří se mi odeslat email zůstává viset v kolonce odchozí....

Superuser I
Superuser I

U mě všechno funguje správně, příjem i odesílání. Zkuste jako první věc vymazat mezipaměť aplikace a restart telefonu:

Nastavení - Aplikace - E-mail - Úložiště - Vymazat paměť

Mail nejde odeslat na žádný server, nebo jen na něktrou adresu? 

First Poster

Bohužel nepomohlo, nechodí nikam vše zůstane viset. Používám aplikaci pro účet microsoft exchange... 

Superuser I
Superuser I

Právě jsem přidal do apky firemní exchange účet a také mi to funguje správně. Nemůže být problém v nastavení serveru v telefonu, nemůže se na to u Vás v práci někdo mrknout? Aplikace jako taková vypadá nyní czela funkční.

First Poster
Tak bohužel ani IT nepomohl zkoušel odebrat a zase nastavit účet koukal se ma server a nic stále nejde odesílat emaily
Autoři s nejvíce přijatými like