Podpora

Open search

Samsung email

Superuser I
Superuser I

Napadá mě jedna věc, když jsem přidával exchange účet, tak jsem musel odsouhlasit, že aplikace může fungovat jako správce zařízení, ikdyž předpokládám, že to máte také nastaveno. Zkuste se podívat:

Nastavení - Biometrika a zabezpečení - Další nastavení zabezpečení - Aplikace správce zařízení

Screenshot_20190213-144916_Settings.jpgedit.jpgScreenshot_20190213-145206_Settings.jpg

First Poster

Mám to tak nastaveno i odsohlasenoo

Superuser I
Superuser I

Tak to už takhle nadálku neporadím, jen pro info dělá to na WiFi i mobilních datech?

First Poster
Bohužel ano i na wifi i na datech
Superuser I
Superuser I

Tak bohužel zlepšení s novou aktualizací aplikace tu je, stále ale není 100%. Zaznamenal jsem 2x, že cca po hodině maily už nechodí. Outlook funguje přitom spolehlivě :(

Navigator

Dnes vyšla nová aktualizace (G965FXXU2CSB3 a G960FXXU2CSB3) na S9/S9+. Zlepšuje WiFi v 5ghz, NFC, Gesta, přidává noční režim z One UI a hlavně zlepšuje E-Mail :-) Vyzkoušejte.

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Ten noční režim už tam byl, ale teď je možné ručně načasovat zapnutí a vypnutí ne? 

Navigator

Uživatel

@jv18  napsal:

Ten noční režim už tam byl, ale teď je možné ručně načasovat zapnutí a vypnutí ne? 

Přesně tak, děkuji za opravu :-)

First Poster

Můj mobil zatím tuto aktualizaci nenabízí.  Kde se dá najít?

Superuser I
Superuser I

Ručně zkusit leda:

Nastavení - Aktualizace softwaru - Stáhnout a instalovat

Záleží ale také na tom, zda máte telefon z volného prodeje nebo od operátora. Také si nejsem jistý, že aktualizace je již dostupná pro ČR, poslední zprávy jsem měl, že je v Německu, Slovensku a Bulharsku

Autoři s nejvíce přijatými like