Podpora

Open search

Samsung email

Highlighted
First Poster

Prosím o radu. Po velké aktualizaci mám problém s aplikací email. Nefunguje tak jak před tím pro načtení nových emailů musím do aplikace najet a aktualizovat ručně í když mám nastaveno sinchronizaci ihned po přijetí a upozornění na nový email nepřijde. Na obchod google jsem četla že problém ma více lidí,  ale jak to odstranit jsem nezjistila. Děkuji předem za radu 

29 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 29
Superuser I
Superuser I

Psal jsem o tom v sekci o Note 9, zde: https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-Note9/Email-notifikace-probl%C3%A9m/m-p/884604#M341

Ale ve zkratce, push notifikace nefunguje, nastavte ručně vyzvedávání, třeba na 15 minut, tohle funguje správně.

Superuser I
Superuser I

Pokud navíte, jak plán synchronizace změnit, tady je návod:Screenshot_20190212-091525_Email.jpg

Screenshot_20190212-091921_Gallery.jpg

First Poster

Ok díky vyzkouším

First Poster

Ještě dotaz dá se doba zkrátit z přednastavených 15 min na míň? Email využívám pracovně a 15 min je dost dlouho...

Superuser I
Superuser I

Bohužel nedá, pokud potřebujete opravdu okamžitý příjem emailů, tak 100% funguje aplikace Outlook. Takže můžete mít třeba obě aplikace současně, Outlook Vás upozorní na emaily a vyřídit je můžete v aplikaci Samsung Email, příp. jak Vám to bude vyhovovat.

Pathfinder

Možná bych zkusil vymazat data u aplikace email a nastavit vše znovu. Já jsem tedy po aktualizaci z A8 na A9 udělal tovární nastavení, ale maily z pracovní pošty (Outlook 365) chodí korektně.

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Superuser I
Superuser I

Obávám se, že to nepomůže, samozřejmě jsem zkoušel několikrát, včetně odinstalovaání aplikace Email. Je možné, že s jiným účtem než je Gmail, to funguje správně

Superuser I
Superuser I

Tak odzkoušeno, pokud se do aplikace Samsung Email přidá účet od Microsoftu, funguje push vyzvedávání správně, pokud je tam účet od Googlu, push u něj nefunguje. Pokud se přidá Google účet do apky od Microsoftu (Outlook), funguje push také, tohle nechápu

Pathfinder

A proč nepoužíváte oficiální aplikaci Gmail od Google ? Ta přece není tak špatná.. Chápu, že člověk chce mít všechny maily případně v jediné aplikaci, ale tady bude asi lepší řešení přímo ten Gmail

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Autoři s nejvíce přijatými like