Podpora

Open search

Samsung Health

Superuser I
Superuser I

Máte už nový Samsung Health? A jak se vám líbí?

Upřímně, mně moc ne. Dřív se všechno vlezlo na jednu obrazovku, teď musím scrollovat. A ty překlady, které zvíře to dělalo? Snad šel a vzbudil, ne? Nebo to snad hlídá i moji ženu?

Screenshot_20180916-091942_Samsung Health.jpg


3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Apprentice

Zřejmě ti telefon výká Tahle "inovace" se mi také nelibí, zlaté staré časy... Nelíbí se mi ani nový design u Chrome, ale to už patří jinam

Explorer
Ten design se jim opravdu nepovedl .-/
Superuser I
Superuser I

Jelikož se nám doma po dlouhých letech rozbila osobní váha,  zatoužil jsem po nové,  po chytré.  Požadavek byl, aby spolupracovala s aplikací Samsung Health. V aplikaci je seznam podporovaných modelů,  kterých bohužel není mnoho a navíc nejsou u nás běžně v prodeji. Volba tedy padla na Xiaomi Mi Smart Scale. Upřímně,  velice nerad jsem koupil něco od téhle značky,  ale na výběr nebylo nic vhodnějšího, dostupnějšího. Netrpělivě jsem vyčkával,  než váha dorazí poštou domů a doufal, že pro její správný chod nebude třeba instalovat nějakou jejich aplikaci s nutností přihlášení k jejich účtu. Váha jako taková je pěkná,  se skleněnou plochou a naštěstí nevýrazným firemním logem. Po vložení baterií 4xAA a umístění sama sebe na váhu, dojde k její aktivaci. V Health v záložce Hmotnost stačí nyní zvolit vyhledat příslušenství.  Vyhledání bylo okamžité a ihned se zapsala naměřená hodnota, skvělé!  Výborná  věc je, že nemusí být aplikace Health spuštěná,  stačí se prostě zvážit a aplikaci spustit až bude vhodná chvíle a naměřená hodnota tam už  bude. Pro mě  je úžasné, že se dá Health propojit se skvělou aplikací Kalorické tabulky, díky které jsem mj. zhubl o více než 30 kg a přenáší se do ní jednak hmotnost z váhy,  tak i aktivity z hodinek Gear S3 Frontier, které používám.  Mám rád tychle chytré věcičky, ale mrzí mě,  že Samsung nenabízí žádnou svoji chytrou váhu,  tak snad někdy v budoucnu.

Autoři s nejvíce přijatými like