Podpora

Open search

Samsung Health - ulozena cviceni

VYŘEŠENO
First Poster

Ahoj vsem, mozna budu za jitrnici, mam Nota 9 + Watche a jedna se mi o toto. Kam se prosim ukladaji zaznamenana cviceni starsi 30ti dnu v aplikaci S Health. Nejak to nemohu nikde najit a nerikejte mi, ze si to pamatuje jen tech 30 dni a o starsi clovek prichazi. To by me teda pekne nakakalo. Diky moc vsem. 

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Explorer

Ahoj,

poté co si otevřu Health a rozkliknu v nabídce konkrétní cvičení či kroky, podlaží atd. - přejedu v horní části na trendy a zde jsou uložena všechna data dlouho zpět do minulosti - lze je rozdělit i na týdny či měsíce

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Explorer

Ahoj,

poté co si otevřu Health a rozkliknu v nabídce konkrétní cvičení či kroky, podlaží atd. - přejedu v horní části na trendy a zde jsou uložena všechna data dlouho zpět do minulosti - lze je rozdělit i na týdny či měsíce

First Poster
Parada, diky moc za pomoc. No, prijde mi to jako nelogicke, i kdyz je pravdou, ze i mereni tepu apod. se hleda uplne stejne. Tim ale, ze je tam posledni cviceni ( za poslednich 30 dni) jsem predpokladal, ze se to hleda jinak a tento postup me nenapadl. No nekdy se clovek zacykli ve svych myslenkach a je v haji. Opravdu pomohlo, na netu nikde nic, v navodech nikde nic. Dik
Explorer

Rád jsem pomohl :-)

Autoři s nejvíce přijatými like