Podpora

Open search

Používáte aplikace a služby od Samsungu?

Hotshot

@pecos77  bývá Reminder i na řadách Galaxy A? Zatím jsem měl jen S a Note. Poslední verze Samsung aplikací jsou vzhledově přiblížené novému UI, mně se líbí. Stále mám však problém s Emailem, jelikož po aktualizaci na Pie mi přestává po nějaké době vyzvedávat push z Google účtu. 

Explorer
Poslední Samsung co mi před měsícem klekl byl Galaxy J a tam ten reminder nebyl, jen Poznámkový blok. Doufám teda, že v řadě A bude, jinak budu muset zůstat u Google Keep. Dám ti vědět za pár týdnů.
Snad to na Pie doladí, protože s jejich e-mailem jsem byl úplně spokojený. Používal jsem jej na exchange účet a tam vše fungovalo v pohodě. G-mail, tak ten se i přes hodinové aktualizace neaktualizoval jinak, než ručně.
Superuser II
Superuser II

Trochu to tu oživím

Používám rád prohlížeč, ten je asi nejlepší a v testu HTML5 dokonce vyhrál nad Firefoxem a Chromem.

Dále používám S Health, to je skvělé.

Trochu jsem používal Reminder, jenže tam mně chybí možnost přístupu k datům přes web. Což je obecně problém všech aplikací od Samsungu. Kdyby se stalo, že bych ztratil mobil a nový z nějakého důvodu nebyl Samsung, nedostanu se k připomínkám.

Co nepoužívám spíš jen proto, že už jsem zvyklý na jiné, je třeba kalendář. Ten navíc má nějakou svou databázi, kterou upřednostňuje, proto mám raději kalendář od Google. Tam mám jistotu, že se k datům dostanu. To samé kontakty, nebudu riskovat, že o ně přijdu.

Zálohy mám v Samsung cloudu hlavně kvůli jednoduchému obnovení při koupi nového telefonu, jinak opět stará písnička: jde to jen smazat, ale nemůžu to procházet.

Fotky nezálohuju na Samsung, nesedí mně, jak se to pak chová. Mám nastavený OneDrive, ten mně vyhovuje, anvíc tam mám 1TB v ceně k Office 365.

Dialer mám také jiný, ten od Samsungu má chybu ve vyhledávání kontaktů. I když co je zajímavé, zkoušel jsem to teď s @pRo_lama a jemu to na Note8 fungovalo.

Obecně, Samsung aplikace mě odrazují tím, že si data křečkují pod Samsung účtem a nedostanu se k nim jinak, než ze Samsung telefonu. To mně vadí částečně kvůi riziku ztráty dat, částečně kvůli pohodní - psát si nákupní seznam na hodinkách nebo na mobilu oproti PC, to je rozdíl...

Explorer

Tak ja si asi z pouzivanych samsungovskych aplikaci skrtnu pocasi. Takovy nazev mesta po 30ti letech... 😂😂😂Screenshot_20190406-180318_Samsung Internet.jpg

Hotshot

😂

Superuser II
Superuser II

Já ale vidím Weather.com...

Hotshot

Tam tě to hodí, když v apce klikneš na nàzev města.

Explorer

@Libb  kdyz z te app jdu na detail treba pylu jako vcera, odkaze to na wheater.com. 

Highlighted
Navigator

Já jsem se samsung počasím max spokojen

Autoři s nejvíce přijatými like