Podpora

Open search

Jak zaznamenat obrazovku Galaxy S9

Explorer

Dnes vám představím aplikaci Screen Recorded - No Ads (Žádné Reklamy)20190213_110856.jpg

Předem upozorňuji že se nejedná o aplikaci, která by patřila k těm nejlepším, ale funguje tak jak má.

Jako plus považuji to že aplikace má noční a Amoled režim.

Noční režim aplikaci hodí do tmavého motivu a Amoled režim ji dá do režimu který nebude vybíjet baterii vašeho mobilu.

20190213_110140.jpg

Design aplikace je taky dobrý, celkem zapadá do nadstavby One UI.

Co se týče rozlišení, zde musíte nastavit použití rozlišení obrazovky, aby nedošlo k tomu, že budete mít kolem videa černé pruhy.

A pokud chcete plynulejší video, tak můžete nastavit snímkovou frekvenci na 60FPS, bohužel 120FPS je prozatím u Samsungu zapovězeno.

20190213_110052.jpg

Co se týče ovládání, buď můžete využívat plovoucí sadu nástrojů a nebo zajít do pořadí tlačítek a přidat si prvky do rychlého nastavení.

20190213_105942.jpg

Dále zde máme herní spouštěč, který funguje podobně jako GameTools od Samsungu.

Pokud si chcete dát aplikaci do českého jazyka, tak můžete.

Na překladu jsem pracoval i já, ale je těžké se domluvit s někým, kdo nevěří, že to co je v Google překladači, nemusí být správně.

Odkaz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kimcy929.screenrecorder

1 ODPOVĚĎ 1
Navigator

Dík, tohle se hodí. Co odstranili funkci natáčet obrazovku, tak jsem prošel tolik blbých aplikací s reklamami a omezenými funkci, že jsem se na to už dávno vykašlal. Tahle splňuje všechny požadavky. 

Autoři s nejvíce přijatými like