Podpora

Open search

Galaxy Watch - WhatsApp notifikácie hovoru

Superuser I
Superuser I

Zdravím,

rozhodol som sa vytvoriť túto tému pretože si s tým už neviem dať rady a niekto ďalší môže mať rovnaký problém, prípadne vie o nejakom riešení.

 

Môj problém spočíva v tom, že za žiadnu cenu nedokážem dostať notifikáciu o tom, že mi niekto volá cez WhatsApp do mojích Samsung Galaxy Watch. Skúšal som všetko možné - reset hodiniek, preinštalovanie aplikácie, reset mobilu, staršie verzie aplikácie, znova spárovanie hodiniek, iný Samsung mobil, iné hodinky atď. Bohužiaľ nič z toho nefunguje. Klasické notifikácie o správach samozrejme fungujú. Je mi jasné, že to bude na 99.99% záležitosť aplikácie WhatsApp a nie Samsungu. Ale možno niekto vie o nejakom workaround.

 

Písal som aj na podporu WhatsApp, ale bohužiaľ cez ten ich debilný systém sa nedá dostať k reálnemu človeku, ktorý by bol schopný mi pomôcť, prípadne to odovzdať vyššie. Po mesiaci naťahovania sa s automatickým robotom na podpore WhatsApp sa obraciam na vás.

 

Ak niekto vie o niečom, tak budem len rád. Díky.

4 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 4
Highlighted
Navigator

Jde teda čistě jenom o hovory, nejde o notifikace na zprávu?N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
Superuser I
Superuser I

WA sice nepoužívám,  ale teď jsem nainstaloval a zkusil na S3 Frontier a chová se to přesně jak píše  @pRo_lama , Problém asi jako uživatelé nevyřešíme,  řeší se to na zahraničních community i jinde a řešení není.  Problém bude v aplikaci WA, notifikace na zprávy a zmeškané hovory fungují.  

Superuser I
Superuser I

@adam_boss:

Áno, ide mi iba o notifikácie hovorov. S klasickými správami nemám problém.

 

@jv18:

Je mi jasné, že to bude problém WA. Avšak nijako sa nemôžem dostať cez ten ich úžasný Help Desk. Majú tam robota, ktorý odpovedá naučené odpovede. A ďalšia vec je to, že v starej verzii cca minimálne rok a viac dozadu som s tým nemal žiadny problém a fungovalo to. Problém je ten, že do mobilu nenainštaluješ staršiu verziu, majú to blokované. Skúšal som aj systémovu zmenu času a ani to nezabralo.

Superuser I
Superuser I

Tak prostě jen doufat, že to nějaká aktualizace apky vyřeší.

Autoři s nejvíce přijatými like