Podpora

Open search

Email - notifikace problém

Violin_KA Moderator
Moderator

To je pravda. Já měl třeba problém s IPTV, která se v určitých intervalech zasekávala a dělala smyčku. Vyzkoušel jsem snad vše, co mě napadlo, nic nedávalo smysl a nakonec to přestalo po výměně routeru, a to byl kvalitní a dobře nastaven. Dokonce mi to nedocházelo, protože byl v rodině stejný typ routeru a stejný provider a jim to nedělalo. U těch routerů nikdy nevíš  Ve většině případů vnímám router jako první problém.

Superuser I
Superuser I

Asi to vyzkouším, mám doma 3 routery s různými chipsety, tak budu zkoušet

Apprentice

Taky mi nefunguje ani Gmail, ani Samsung email. Vyřešil jsem to instalací Outlooku, funguje perfektně.

Samsung galaxy A8 2018 a android 9.

Observer

Dobrý den, také mám problém s oznámením - email, gmail, eshop Fler.  Je zajímavé, že někdy má oznámení prodlevu 5 minut, někdy 20 minut a nebo vůbec nehlásí. Po zapnutí samozřejmě naskočí všechna oznámení. Nechci se s tím smířit, je to pro mě celkem zásadní problém, zkouším vyhledat diskuze, kde poradí a zatím jste jediní, co jsem dohledala. Našla jsem opravnou aplikaci na gmail, stáhla a je to stejné. 

Myslím, že wifi routrem to není, připojuji se ke 3 zařízením, na žádném oznámení nefunguje tak jak má. Na starém Samsungu šlo vše jak hodinky. 

Apprentice

Od včerejška přestal fungovat i Outlook. Konkrétním routerem to není, pohybuji se mezi 3 typy nefunguje ani na jednom a nefunguje ani na datech (T-mobile LTE)

Zkoušel jsem přeinstalaci outlooku, ale nepomohlo, přijmul jeden mejl a tím to skončilo.

Autoři s nejvíce přijatými like