Podpora

Open search

Email - notifikace problém

Apprentice

Co máš za androit? Mě to aktualizaci nenabízí. 

Superuser I
Superuser I

Běž do Galaxy Apps a dej Moje aplikace - Vše a tam u toho budou ty šipky pro aktualizovavání. V aktualizacích se to samo zatím nenabídlo.

Apprentice

Uživatel

@jv18  napsal:

Běž do Galaxy Apps a dej Moje aplikace - Vše a tam u toho budou ty šipky pro aktualizovavání. V aktualizacích se to samo zatím nenabídlo.

jo jsem blbě četl samsung email nepoužívám...mám gmail. No jsem zvědat jestli to bude fungovat aspoň tam

Superuser I
Superuser I

Zatím funguje, ale ono se to dřív umrtvilo cca po 20 minutách, tak čekám. Já Samsung Email rád, protože má teď tmavý motiv a pracuje na 100% s hodinkama, celkově mi sedí. Jinak Gmail apka už prošla kompletním faceliftem, tak jsem zvědav. Každým dnem by měla doputopat prozatím na iOS a následně na android.

Apprentice

No tak už přišla aktualizace gmailu, předtím to hlásilo aspoň po zapnutí telefonu. Po aktualizaci to nehlásí vůbec no dávat to na servis kvůli tomu se mi nechce :(

Superuser I
Superuser I

Je to tak, ale HW telefonu za to nemůže. Outlook funfuje na 100%.

Apprentice

to ne to netvrdím...ale nějaká softwarová chybka mezic nádstavbou samsungu tam bude.

Apprentice
Zdravim, zjistil jsem jiny problem s nativni aplikaci email od samsungu - nezobrazuje mi pocet neprectenych zprav u ikony aplikace. Gmail mi normalne zobrazuje, ale email ne. Nevite nekdo co s tim?
Autoři s nejvíce přijatými like