Podpora

Open search

Email - notifikace problém

Superuser I
Superuser I

Po aktualizaci telefonu Note 9 na android Pie mám jeden funkční problém. Vestavěná aplikace Email přestane po určité době nepoužívání telefonu fungovat a tím pádem nemám informace o příchozích emailech. Pro mě zásádní nedostatek. Nastavení různých úspor a optimalizací baterie na toto nemá vliv. Zvláštní je i to, že po probuzení telefonu emaily nepřijdou a je nutné aplikaci Email otevřít a až následně dojde k synchronizaci a stažení. Ostatní notifikace i v době nefunkčnosti emailu chodí avšak správně. Jiného klienta používat nechci. Asi není mnoho z vás, kteří apku Samsungu používáte, ale můžete to vyzkoušet? Je to teda nepříjemná zkouška, protože je třeba nechat vždy telefon min. hodinu bez povšimnutí ležet   Ještě vyzkouším, co to bude dělat, když se nastaví ručně vyzvedávání na 15 minut, ale tohle bych používal nerad. 

24 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 24
Superuser II
Superuser II

Kde máš mail? U mě Gmail v pohodě, nechal jsem všechny nastavení default. Zkusím tomu dát ještě víc času a uvidíme.

 

EDIT: Tak pardon, spletl jsem si ikonky, to byl Gmail. Samsung mail nic, ale měl jsem nastavených 15 minut. Zkusím okamžité a dám vědět.

Superuser I
Superuser I

Mám tam Gmail a prostě to nefunguje. Pokud dám to vyzvedávání po 15 minutách , tak to funguje správně. Jinak děkuji za odzkoušení. Zkusím apku přeinstalovat, wipe a uvidím. 

Superuser II
Superuser II

Nefunguje to nijak :\

Superuser I
Superuser I

Po delší době zkoušení, nastavování, musím bohužel konstatovat, že aktuální sestavení telefonu s aktuální verzí aplikace Samsung Email, není schopné korektně přijímat push oznámení příchozí pošty. Při nastavení časového intervalu třeba na 15 minut, funguje vyzvedávání správně. Pro mě velká škoda, protože v předchozích verzích OS a aplikace, tohle fungovalo naprosto spolehlivě.

Superuser I
Superuser I

Moje trápení s přijímáním push oznámení pošty z Google účtu stále pokračuje. Zda je telefon připojen k wifi nebo k mobilním datům, nemá na problém vliv. Vyzkoušel jsem tři emailové klienty. Nejhůře je na tom Samsung Email, jak jsem psal, po nějaké době nečinnosti telefonu, přestane emaily stahovat a je nutné aplikaci otevřít. Gmail přestane také po nějaké době upozorňovat na příchozí poštu, ale většinou stačí display rozsvítit a notifikace se zobrazí. Poslední Outlook funkuje víceméně nejspolehlivěji a upozornění chodí narozdíl od dvou předchozích klientů vždy. Problém Outlooku je ale zase ten, že nedokáže pracovat s certifikáty S/MIME. Rada tech. podpory je navštívit servis

Apprentice

Ahoj, mám stejný problém. Řešil jsem s podporou a dopadl jsem podobně...No zavolat technika, dojede servis telefon vyzvedne, doveze náhradní a jak ho zprovozní tak ho zase dovezou.

Superuser I
Superuser I

Já věřím tomu, že se to opraví aktualizací aplikace a opravnou aktualizací systému

Apprentice

No já doufám že ano, jinak si to nechám opravit. 

Superuser I
Superuser I

Tak aktuálně instaluji novou aktualizaci na Samsung Email, doufám, že bude již vše vpořádku fungovat

Autoři s nejvíce přijatými like