Podpora

Open search

Bixby Routines

Superuser I
Superuser I

S příchodem řady telefonů S10, se stal nepopulární Bixby mnohem použitelnějším nástrojem. Konkrétně je v telefonu nová funkce s názvem Bixby Routines, která jak již z názvu plyne, nastavuje požadované funkce a vlastnosti telefonu na základě parametrů jako jsou čas a místo, příp. dokáže spustit i požadovanou aplikaci. Podle mě skvělá věc už proto, že není třeba kvůli tomu instalovat aplikace třetích stran. Screenshot_20190315-185651_Bixby Routines.jpg

14 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 14
Superuser I
Superuser I

To je dobrý, díky za tip! Málem mě švihlo, když mně Routines nešly zapnout, naštěstí jsem si vzpomněl, že jsi o tom psal.

Akorát mě nebaví pořád aktualizovat ty moje články

Superuser I
Superuser I

Bixby Routines umožní zbavit se zvuku závěrky ve fotoaparátu. Automaticky po spuštění aplikace fotoaparát se přepne režim zvuku na tichý a po opuštění fotoaparátu se zvuk zase sám zapne, pro mě nejlepší rutina

Superuser I
Superuser I

Na to mám už dávno profil v Taskeru

Superuser I
Superuser I

To jsem si myslel, ale my Taskerem nepolíbení máme teď tuhle možnost hned po vybaleni z krabičky 😀

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Jde to pouze na S10 nebo to dostanu i do S9?

Superuser I
Superuser I

Čekal bych, že Routines přijde časem s aktualizací i na S/Note9, zatím tam ale není.

Superuser I
Superuser I

Ještě k tomu zvuku závěrky: bohužel se mně nepodařilo nastavit to tak, aby se po vypnutí fotoaparátu zase nezapnul zvuk, což by nevadilo, kdyby to nebylo provázeno hlasitým pípnutím.

Superuser I
Superuser I

To mně taky ne. Ikdyž vlastně možné to je. Nastaví se podmínka, při spuštění fotoaparátu, se aktivuje režim nerušit místo vypnutí vyzvánění

Superuser I
Superuser I

kde tam je? To mě napadlo, ale nenašel jsem ten režim nerušit v Routines. 

Autoři s nejvíce přijatými like