Podpora

Open search

Bixby Routines

Superuser I
Superuser I

S příchodem řady telefonů S10, se stal nepopulární Bixby mnohem použitelnějším nástrojem. Konkrétně je v telefonu nová funkce s názvem Bixby Routines, která jak již z názvu plyne, nastavuje požadované funkce a vlastnosti telefonu na základě parametrů jako jsou čas a místo, příp. dokáže spustit i požadovanou aplikaci. Podle mě skvělá věc už proto, že není třeba kvůli tomu instalovat aplikace třetích stran. Screenshot_20190315-185651_Bixby Routines.jpg

14 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 14
Superuser II
Superuser II

To je dobrý, díky za tip! Málem mě švihlo, když mně Routines nešly zapnout, naštěstí jsem si vzpomněl, že jsi o tom psal.

Akorát mě nebaví pořád aktualizovat ty moje články

Superuser I
Superuser I

Bixby Routines umožní zbavit se zvuku závěrky ve fotoaparátu. Automaticky po spuštění aplikace fotoaparát se přepne režim zvuku na tichý a po opuštění fotoaparátu se zvuk zase sám zapne, pro mě nejlepší rutina

Superuser II
Superuser II

Na to mám už dávno profil v Taskeru

Superuser I
Superuser I

To jsem si myslel, ale my Taskerem nepolíbení máme teď tuhle možnost hned po vybaleni z krabičky 😀

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Jde to pouze na S10 nebo to dostanu i do S9?

Superuser I
Superuser I

Čekal bych, že Routines přijde časem s aktualizací i na S/Note9, zatím tam ale není.

Superuser II
Superuser II

Ještě k tomu zvuku závěrky: bohužel se mně nepodařilo nastavit to tak, aby se po vypnutí fotoaparátu zase nezapnul zvuk, což by nevadilo, kdyby to nebylo provázeno hlasitým pípnutím.

Superuser I
Superuser I

To mně taky ne. Ikdyž vlastně možné to je. Nastaví se podmínka, při spuštění fotoaparátu, se aktivuje režim nerušit místo vypnutí vyzvánění

Superuser II
Superuser II

kde tam je? To mě napadlo, ale nenašel jsem ten režim nerušit v Routines. 

Autoři s nejvíce přijatými like