Podpora

Open search

APP Wifi secure

Explorer

Neřešili jste už někdo, že nejde v zabezpečené wifi od Samsungu koupit předplatné? Já dal nově dotaz na Samsung a bylo mi řečeno že mám smazat data ze Samsung Fakturací. Zkusil jsem to a samozřejmě že nic. Zadal jsem tedy nový dotaz a čekám na odpověď. Nemáte někdo zkušenost? P.S. navíc bych u této služby uvítal možnost výběru serverů, na které se chcete připojit. 

9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
Explorer

Screenshot_20190129-051209_Samsung Billing.jpg

Navigator

Je aplikace Fakturace Samsung aktuální? Já mám verzi 5.0.17.0. Případná aktualizace by se měla nabídnout před zahájením platby, ale raději bych zkontroloval Galaxy Apps.

Explorer

Jj mám stejnou verzi aplikace fakturace a nová momentálně není.

Superuser I
Superuser I

Teď jsem také vyzkoušel zaplatit, ale stejná chyba.

Explorer

Což znamená, že mají někde sozdruzi chybu. To jsem zvědavej kdy ji opraví.Uživatel

@jv18  napsal:

Teď jsem také vyzkoušel zaplatit, ale stejná chyba.

Explorer

Tak od technické podpory mi bylo zasláno toto:

Si snad delaji *****. 3/4 české republiky používá DEBETNÍ KARTU a oni ji neakceptujou? Jako sorry ale Já nechci kartu s kontokorentem !!!!!

Asi by s tím měli něco udělat !!!!!!!!Screenshot_20190131-113546_Samsung Members.jpg

Superuser I
Superuser I

To je zvláštní, skoro bych řekl, že by to mělo být naopak.

Explorer

No to já právě taky, no co, člověk jim chce měsíčně platit službu a oni nechtějí  

Superuser I
Superuser I

No tak je zajímavé, že požadují jen kreditku, ale na druhou stranu já bych nikdy debetní kartou na netu neplatil. Kreditka je na tohle dělaná.

Autoři s nejvíce přijatými like