Támogatás

Open search

Samsung Cloud - PC

BeataV Moderator
Moderator

Sziasztok,

Bizonyára már tudjátok, hogy számítógépről is elérhetitek a Samsung Cloud tartalmát

Letöltheted például a Cloudba szinkronizált fényképeket:

1. Jelentkezz be a https://support.samsungcloud.com/#/login oldalra

Samsung C 11.PNG2. Add meg a fiókhoz tartozó adataid

Samsung cl 22.PNG

3. Jelöld meg a Galériát

Galéria.png

4. Válaszd ki a képeket, és kattints a Letöltés ikonra

letöltés.png

5 VÁLASZOK 5
Navigator

Szia!

Nem találtam arra opciót, hogy hogyan lehet Cloudra feltölteni a számítógépen tárolt képeket.

Tudnál nekem segíteni?

Highlighted
BeataV Moderator
Moderator

Szia,

Úgy tudom nincs is erre opció, csak Samsung telefonról van lehetőség feltölteni a képeket a Cloudba.

Navigator

Megpróbáltam és nem csalódtam. Hiba, hiba, hiba. De már napok óta a PC-s Samsung Gallery alkalmazásban sem működik a szinkron, a tablet nem szinkronizálja le a képeket, míg a telefon ezt megteszi érdekes módon...

Hibaüzenet [500]

Elnézést, hiba lépett fel a kért oldal feldolgozása közben.
Később próbálja újra.

1. Read timed out

※ IAMGCSaeucentral1_1563375654278_99999-1195105663.999
New Member

Üdv!

Miután az S7-em megadta magát, a felhőből szeretném visszaszedni a Jegyzet tartalmát, de azon kívül, hogy látom, hány kb adat van benne semmihez nem tudok kezdeni vele. Olyan, mintha csak tájékoztatna, hogy itt van kesapa néhány kilobyte, emitt a névjegyzékben is van valami, de coki, semmi közöd hozzá. A képeket simán le tudom tölteni, de azon kívül semmit.

Jaaaj, mit csináljak?

Üdv

Kis Csaba

Apprentice

Üdv. Ha csak a jegyzetek kellenek, próbáld meg a PC-s jegyzettömböt. Hátha neked sikerül. Csináltak ezek a szerencsétlenek egy PC -s jegyzettömböt, a Win10 szoftveráruházból eléred. Bejelentkezel az account-oddal és elvileg leszinkronizálja. De csak elvileg, nekem gyakorlatilag nem sikerült. A Samsung még önmagával sem kompatibilis, nemhogy a windowssal. De hátha neked szerencséd lesz 😄