Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

Hogyan tudom megnézni és letölteni a samsung cloudba mentett képeimet laptoppal?

(Témakör létrehozásának dátuma: 30-01-2018 08:57 PM)
10074 Megtekintések
joecompostor
Apprentice
Beállítások

Q: I want to download images uploaded to my samsung cloud account on my laptop. How do I do this? Thank you very much! HJ.

2 Megoldott


Elfogadott megoldások
Megoldás
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia !

 

A Samsung Cloudon tárolt képek sajnos laptopról nem elérhetőek. Ezeket csak Samsung telefonról van lehetőség megtekinteni vagy letölteni.

 

Üdv !

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

Megoldás
Bantu
Pioneer
Beállítások
Ha windows 10-et használsz akkor a windows áruházból le tudod tölteni a samsung galéria alkalmazást,ott bejelentkezel a samsung fiókodba és már le is tudod tölteni a képeket.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

7 Válaszok
Megoldás
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia !

 

A Samsung Cloudon tárolt képek sajnos laptopról nem elérhetőek. Ezeket csak Samsung telefonról van lehetőség megtekinteni vagy letölteni.

 

Üdv !

joecompostor
Apprentice
Beállítások
Köszönöm szépen
0 tetszik
Megoldás
Bantu
Pioneer
Beállítások
Ha windows 10-et használsz akkor a windows áruházból le tudod tölteni a samsung galéria alkalmazást,ott bejelentkezel a samsung fiókodba és már le is tudod tölteni a képeket.
joecompostor
Apprentice
Beállítások
Köszönöm szépen, erre nem gondoltam. Működik! :smiling-face:
0 tetszik
BeataV
Voyager
Beállítások
alex1995
Student
Beállítások

@Bantu  írta:
Ha windows 10-et használsz akkor a windows áruházból le tudod tölteni a samsung galéria alkalmazást,ott bejelentkezel a samsung fiókodba és már le is tudod tölteni a képeket.

 

BauerG
First Poster
Beállítások

Szia/sztok! Én a többszöri Samsung figyelmeztetésre (szept. 30.) beléptem a fiókba, ahova egyébként nem szoktam, csak az új telefon megvásárlásakor (4-5 év) hoztam létre, és kértem a fent lévő adatok telefonra mentését (kb. 3500 fotó), kb. 4 Gb. A letöltést elvégezte. Befejezte, és kerestem, hogy hova? De nem találo. A Samsung Fájlok sem mutatja a mai 3500 letöltést. Segítséget kérek. Hova tölt?

0 tetszik