Támogatás

Open search

Galaxy Watch emelet számlálás

First Poster

Az elmúlt fél évben négy alkalommal volt szervizbe abból három alkalommal két nap után visszakaptam hogy az óra rendeltetésszerűen működik, negyedik alkalommal, mivel elromlott a magasságmérő HR szenzor csere után kaptam vissza. A tanulság csak akkor érdemes szervízbe küldeni ha hardveres a hiba.

First Poster

Köszönöm a segítséget. Első kör az szervíz, most már biztosan, sajnos amíg nem viszem be nem tudom, hogy hardver problémája van e?! 

First Poster

Inkább a szervízre bízom a dolgot, remélem megtudják csinálni, mert minden fajta edzés nélkül is nagyon magas számot mutat.

Köszi a segítséged. 

First Poster

Mindenképp megy szervízbe az óra. Csak mikor a telefonom vettük akkor 4 hónapig küldözgették vissza mondván semmi baja nincsen, hiába tapasztalata a hibát több Telekomos alkalmazott is.... ezt szeretném most elkerülni!

Köszönöm a segítséged. 

Navigator

Nekem az az érzésem, hogy veled szórakoznak. Addig küldözgetik vissza azzal a dumával, hogy semmmi baja, míg lejár a garanciád. Menj be és mondd meg nekik, hogy hányadjára vagy itt és mondd meg, hogy nem tudod az órádat rendeltetésszerűen használni. Azonnal kérj cserét. Mondd meg nekik, hogy nem fogsz bérletet venni a szervizig meg vissza. Én a helyedben azt is megemlíteném, hogy vagy kicserélik, vagy megyek a fogyasztóvédelemhez. Ha ennyi időd van szervizbe menni, akkor szerintem menj el valóban a fogyasztóvédelemhez ha nem cserélik ki. Segíteni fognak.

Nyilván ez az óra nem hitelesített mérőműszer, mert ha az lenne, akkor minden repülőből kihajigálnák a műszereket és karóráról néznék a légnyomást meg a magasságot. De ezek az eltárések amiket leírtál, ezek nagyok.

Nekem pl a pulzus is az orvosi Omron vérnyomásmérőhöz is majdnem pontos, kettőt szokott tévedni az óra. Tehát ha 98 az Omron mérőn a pulzus, akkor az órán csak 96. Az emelet is pontos, mert ha leviszem a szemetet, akkor 3 emeletet számol, mert a harmadikon lakom. Akkor mér csak többet, ha autóban pattogok a vidéki rossz utakon. A magasságmérő is ilyen 2-3 métereket téved csak, nekem ez belefér annak tudatában, hogy ez egy karóra és nem hitelesített hegymászófelszerelés.

First Poster

Ez az eset szerencsére nem most történt hanem a telefonomnál. Az utolsó szervizelésnél mindent kicseréltek és mindent megcsináltak, azóta hibátlanul működik. Az órám 1-1.5héten belül kapom vissza, remélem a telefonos kálváriát most megússzuk  és 1 szervizelés után tökéletesen fog működni! 

Egyébként minden más tökéletesen működik az órán, a pulzus mérést én is teszteltem(szinten Omron van nekünk). 1-2 vel mutat más értéket. 

Navigator
Sok sikert. Majd várom a beszámolót, hogy mit alkottak a "szakértők".
First Poster
Úgy tűnik lesz szoftver frissítés. Feltehetően nem csak az UI-t frissítik. https://mobilarena.hu/hir/harom_samsung_ora_valt_one_ui-ra.html Mgya
Navigator

Igen és van is ugyanott vélemény is az új felületről. Nem én írtam, csak kimásoltam:

SmartSelect_20190525-052514_Samsung Internet.jpg

First Poster
Köszi. Ma megyek az órámért, hát kíváncsi leszek....