Támogatás

Open search

Samsung Galaxy S8+ kijelző beégés

Highlighted
New Member

Szia!

Igaz, nekem régebbi a telefonom, S6 edge. 3 éves. Nemrég vettem észre, hogy nekem is ugyanígy beégett a kijelző. :/

New Member

S8-ammal én is így jártam, annyi csavarral, hogy külföldön vásároltam. Vásárláskor senki nem jelezte, hogy nincs a Samsungnak nemzetközi garanciája, csak régiókénti. Amerikában vásárolt eszköznek csak ott van garanciája. 

A kijelzőt saját költségen kijavítottam, amikor 1 héten belül egy pixel meghalt az elvileg vadiúj kijelzőben. Azóta be is égett. A csere nem volt 1 éve. 

Jeleztem a "márkaszervíznek" és a Samsungnak, de mindig csak a másikra mutogattak. Kaptam olyan választ is, hogy nem is ott javították, mire küldtem a számla másolatot. Nagyon nagyot csalódtam a Samungban. 

Véleményem szerint a szervíz nem végzett megfelelő munkát. A hibát jeleztem anno és olyan választ is kaptam, hogy mivel Usa-ban vásárolt, így a cserélt eszközre nincs garancia, hiába mondtam, hogy törvény is van róla, illetve, gondolom, európai piacra szánt kijelző került beszerelésre, így az egy olyan fő alkatrész volt, ami már nem amerikai piacos. 

Legelismertebb szerzők