Támogatás

Open search

Galaxy A8 (A530F) hangszóró akadás

Apprentice

Sziasztok!

Értem én, hogy a fejlesztők dolgoznak a hiba elhárításán, jó sokáig is tart, de az én esetemben, a hivatalos márkaszerviz által már többszörösen szétszedett és alaposan összekarcolt készülékkel mi lesz? Így fogom használni? Neeeem! A telefon borítása üveg, a hátlap üveg, így tok nélkül könnyen sérül, karcolódik, és ezt a szerviz okozta, én áttörölve, tisztán és karcmentesen küldtem vissza, erre ők karcosan, tele újlenyomatokkal, és 0%-os akksival küldték vissza nekem, hja és persze a hibajelenség is jött vele. A szétszedés nyomai is szépen látszanak a hátlapon, akkor egy ilyen munka után, kérdés már az hogy vízálló-e még a készülék? Hát alap, hogy nem. Ilyen esetben, hol tudom kérni a készülék teljes cseréjét? Mert én nem így vásároltam a készüléket, nem újracsomagolt készüléket vásároltam. Ebben ha valaki tud, köszönöm ha segít. 

Üdv, Ricsi. 

First Poster

Évről-évre több készülék típus is megjelenik. Mindegyikre új szoftver csomagot kell fejleszteni. A fejlesztés közben elkerülhetetlen a sok bug. Mire a készülékek a kereskedelembe kerülnek ezek jó részét javítják.

Szerintem ez a hang hiba kritikus hiba. Az egyik alap fubkciót érinti. És mióta nincs rá megoldás ? Valaki olvasott már olyat, hogy a GYÁR bekért néhány hibás példányt ?

A szervizeknek elvileg a gyári bulletinek szerint kellene dolgozniuk.

Úgy látom ők is sötégben tapogatóznak.

Helping Hand

Szia Ricsi!

Ezt sajnálattal olvassuk!

Jelezd kérlek a történteket és kérdelmed a 06-80-726-7864 díjmentes ügyfélszolgálati számon és munkatársaink segítenek megoldást találni.

Üdv!

New Member

Sziasztok! Nálam is jelentkezett ez a probléma, négy hónapos a készülékem. Sajnos semmilyen frissítés nem oldja meg a problémát!

Apprentice

Sziasztok,

Újból jelentkezem.

Nos én második körben is visszaküldtem a telefont az eMag szervizbe, azóta ismét eltelt egy kerek hónap, sőt több is, múlt hét csütörtökön jött vissza hozzám. Jó kis cirkusz kerekedett az eMaggal, egyszeris mert bűn lassúak, miaz, hogy egy procedúra egy hónapnál is több időt vesz igénybe, aztán meg, ugyanúgy hibásan jött vissza a telefon most is, a második szerviz után is, pedig állítólag alaplapot cseréltek benne, a szerviz szerint, az eMag szerint meg a teljes készüléket cserélték, de dehogyis, csak félre beszél náluk mindenki. Már annyit vitáztam velünk, hogy már én unom, de nekem ez a telefon így nem kell, már az elején sejthető volt, hogy ez a széria igenis hibás, gyári hibás, és semmi nem oldja meg a problémát. Így kénytelen leszek a Fogyasztóvédelmi hatósághoz fordulni, és az ő segítségükkel visszaszerezni a pénzem, mert én azt becsülettel kifizettem, és egy hibás terméket kaptam. A Samsungtól pedig ez ultra gáz, hogy egy gyári hardverhibás eszközt, most szoftveresen akar javítani, mókolni, és nem pedig visszahívja a terméket úgy ahogy van! Ez dühítő. Arról meg már csak szót sem érdemes ejteni, hogy milyen munkát végeztek a márkaszervizben (erről írtam már korábban .. .) 

Tanulság: Nem veszek soha többé Samsung termékeket, és nem vásárolok többé az Emagról sem ez egyszer tuti! 

További sok sikert mindenkinek vagy a hiba megoldásáshoz, vagy a termék vissza - pénz vissza eljáráshoz! Fejleményekre továbbranl is kiváncsi vagyok.

Ricsi. 

New Member

Kedves Samsung! 

Sajnos én is egy büszkének nem mondható A8 tulaj vagyok.  Most vettem kb 4 hónapja,  es kezdetektől is csinálta. Először a laikus ember csak arra gondol,  biztos ilyen funkcióval bír a készülék. Na ma lett elegem ebből a tévhites funkcióból,  es utana olvastam.  Hat ugyan az a problémám mint a rajtam kívüli osszes embernek. Zsír új telefon, pont ezért veszi az ember,  es ahogy az előttem lévő emberek is írták, ez egy alapvető funkció. Akkor elgondolkoztató,  hogy ha már ez a funkció hibás, mi fog még ki ütközni?  Es most jött egy frissítés, de semmi.  SŐT,  MÉG ROSSZABB!  Samsung.  Az ember bizalmat és bizalom miatt veszi meg a termékeiteket. De ezek után, amikor egy NoName telefon se csinál ilyet, elgondolkoztató.  Mindig is Huawei szériás voltam. Gondoltam kipróbálom a Samsungot. De egyet megjegyze!! SOSE fogja a Huaweit lenyomni a Samsung. Es ez se az első széria hibás készülék!  Vegyem alapul a Kamikaze hajlamu robbanos Note szériát!  Addig szórakoznak,  mig be nem pöccen itt a népség,  és pert indít a Samsung ellen. Mert ilyen Software hibás készüléket ki se szabadott volna adni!  Vagy mihamarabb javítani ezt a hibát!  

First Poster

Korulbelul ket hete kaptam a8 keszuleket. Remelem friysitettem

First Poster

Ket hete kaptam a8 keszuleket. Nekem ia elojott ez a hiba, rendkivul rossz igy videokat nezni. Remelem minnel hamarabb javitjak mert ez igy borzaszto:(

BeataV Moderator
Moderator

Szia!

Köszönjük, hogy jelezted a részünkre.

Rögzítettük észrevételeid a rendszerünkben és továbbítottuk az általad leírtakat a fejlesztők részére, hogy mihamarabb megoldással szolgálhassanak.

Köszönjük a türelmed!

Üdv!

First Poster
Sziasztok! Nekem allandóan nedvességet észlel a töltő/usb ,és olyankor nem lehet tölteni,cseréltek alaplapot,de a hiba nem szűnt meg,aztán azt mondták fújjam ki sűrített levegővel, de azt hiszem ez akkor sem normális... Ha esetleg lenne tippetek a probléma megoldására,megköszönném!
Legelismertebb szerzők