Támogatás

Open search

Galaxy A8 (A530F) hangszóró akadás

New Member

Sziasztok! 3 napja vettem az A8 at egyből le is jött a frissítés és bizony a játékoktól kezdve a billentyűhangokon át egészen a gps hangjáig mindenhol tapasztalom a problémát! Egyenlőre nem gondolkodom a cserében hisz az olvasottak alapján valaki 3szor is cserélte és a 3madszorra is rossz volt úgyhogy várom a megoldást!

Addig is visszaállítom a gyári beállításokat hátha nekem is jobb lesz tőle! Köszönöm "sorstársaim" tapasztalat megosztását!

New Member

Nekem is felmerült ez a probléma, viszont sikerült orvosolni azáltal, hogy kikapcsoltam a töltősi hangot. Azóta, ha töltöm ha nem akkor is jól műkődik a hangszóró. Tudom, hogy ez csak átmeneti megoldás, de működik. Remélem, hogy tudtam segíteni. Ha másnak is működik az előbb leírt módszerrel, akkor azt kérlek jelezzétek, hogy a Samsung ki tudja javítani ezt a problémát.

Helping Hand

Sziasztok!

A fejlesztők tudnak a rendellenességről és természetesen azon dolgoznak, hogy egy elkövetkező szoftver teljes mértékben helyreállítsa a rendeltetésszerű működést.

Szíves türelmeteket köszönjük.

Üdv!

First Poster

Háromnegyed éve panaszkodnak nemzetközi és a magyar fórumon is a hibáról. Azóta kijött több frissítés is. Nekem tegnap jött a legújabb, ami szintén nem oldotta meg a problémát. De biztos vagyok benne, hogy az elkövetkező megoldja majd teljes mértékben. 100%, sőt, 1000%-ra biztos vagyok benne, a következő tuti megoldja.

First Poster
Kipróbáltam. Működik
Apprentice

Köszönöm a reakciókat és az 5tletet! (Pár napja írtam a problémáról MikkM. Néven)

Bár nem akartam vidékről felutazgatni Pestre csak ez miatt de mivel az egyik alkalommal amikor zenét hallgattam 10 másodpercenként megakadt a hang így inkább megragadtam a 3 napon belüli csere lehetőségét... holnap megyek a másik telóért amit a helyszínen beüzemelek és kipróbálok ha mégis itthon derülne ki hogy ugyanolyan problémája van a telónak, kipróbálom a töltési hang kikapcs módszert!(most nem tudom mert ott kellett hagynom bevizsgáláson a telót) Bár abban reménykedek hogy kövi telónak nem lesz ilyen baja! Egyébként nem szívesen váltanám le mert tetszik a teló és ilyen árban más gyártónál sem kapok jobbat!

Írok majd hogy mire jutottam!

Apprentice

Sziasztok!

Ahogy írtam folyamatban volt a hangproblémás telefonom cseréje...

Kicserélték és eddig úgy néz ki hogy ez jól működik, legalábbis zenehallgatás és játék közben jó illetve az értesítés hangokat sem csippantja le ahogy a billentyűzet hangjait sem!

(töltés közben is)

Gps-t még nem próbáltam de szerintem azzal sem lesz baj ezek után.

A másik teló már az első játék elindításánál produkálta a hangakadást illetve sok értesítési hangnál is +gps +videók +billentyűhang +zenelejátszó.

A legújabb frissítés is telepítve van így is tökéletes!

Remélem születik megoldás a problémára és azoknál is helyreáll a dolog akiknek nincs lehetőségük pluszköltség nélkül kicserélni a telót!

Köszönöm mégegyszer a segítséget!

Apprentice

Sziasztok!

Kissé el voltam havazva az utóbbi időben, és a szabadságomon még ugyan nem akartam a problémák miatt bosszankodni, de most megosztom veletek a tapasztalataimat.

Mint tudjátok, én elküldtem az eMag-nak a telefont, hiszen tőlük vásároltam, így csak rajtuk keresztül bonyolítható a garanciális ügyintézés, hát bevallom, nagyon bonyolult és hosszú a folyamat. Egy hónapot volt ott a telefon, az eMag meg a TMX-hez (Telemax Solution Kft.) küldte a telefont szervizre, ők Budaörsön vannak. A munkalapon az áll, hogy cseréltek hangszóró/NFC/antenna modult, mivel hangszóróhibára gyanakodtak, de dehogy hangszóró hiba, közel sem az. Szoftverfrissítést is végeztek rajta, és visszaküldték, persze a hiba nem hárult el. Nagyon dühös voltam, mikor már aznap teszteltem a telefont és azonnal produkálta a hibát pont ugyanúgy, ráadásul össze is karcolták a telefont, és a vízállóságát is elvesztette. Szóval tiszta ideg voltam, azonnal írtam az eMagnak, és azonnal visszaküldtem részükre. Szóval kezdődött minden elölről, a második visszaküldésnek is lassan két hete és máig sincs semmi hír a telefon felől. Nem tudom mi lesz ennek a rossz álomnak a vége, cserélni nem akarják, javulás nincs, ráadásul még jól össze is karasztolták a telefont, szóval gondolkodom  rajta, hogy a Fogyasztóvédelemhez fordulok és feljelentést teszek.

Nos tisztelt mindenki, nálam így áll a Galaxy   A8 helyzete, és őszintén nem tudom, mi lesz a ügy kimenete. Egy normális cég, kicserélné, vagy megtérítené az árát, de én látszólag rendesen megszívtam, hónapok óta nincs telefonom. :-/
Ha vissza is érkezik, már nem úgy veszem a kezembe, mintha új lenne, szétszedték, belenyúltak és összekarcolták, csalódott vagyok.

First Poster

Nem semmi tortúra !

Én attól tartok, hogy ennek a típusnak az életciklusa lassan a feléhez közeledik.

Már nem érdeke a gyártónak túl nagy energiát beleölnie a hiba keresésébe, elhárításaba. Főleg, ha konstrikciós vagy gyártási hiba, ami szoftveresen nem javítható. Úgy is jön a következő kiadás. Legfeljebb előbb befejezik ennek a gyártását.

Helping Hand

Sziasztok!

A Samsungnak kiemelten fontos az ügyfelek elégedettsége, ennek jegyében szíves elnélzéseteket kérjük az eddígi kellemetlenségek miatt.

A fejlesztők jelenleg is azon dolgoznak, hogy egy olyan frissítést állítsanak elő, aminek telepítésével a jelenség végleg megszűnik.

Bízunk benne, hogy ez hamarosna elkészül és a készülékeitek felkínálják a frissítés lehetőségét.

Üdv!

Legelismertebb szerzők